#WRACAMY #WEAREBACK

Biegański: Zwycięstwa nas budują

Lechia zwycięstwem nad Jagiellonią 3:1 zapewniła sobie awans do 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski. Po spotkaniu porozmawialiśmy z podstawowym zawodnikiem Biało-Zielonych w tym spotkaniu, Janem Biegańskim.

O spotkaniu z Jagiellonią

– Na pewno nie trafiliśmy na łatwego przeciwnika w pierwszej rundzie. Myślę, że z perspektywy całego spotkania do momentu, w którym utrzymywał się wynik 3:0, ten mecz był pod całkowitą kontrolą. Szkoda, że zepchnęli nas trochę do obrony po tej bramce na 3:1. Sądzę, że gdybyśmy strzelili tego karnego, to znowu byłby spokój. Szkoda, bo chcieliśmy zagrać na zero z tyłu, ale nie udało się. Cieszymy się z kolejnej rundy.

O zachowaniu przeciwników

– Na pewno jest to jakaś część piłki nożnej, aczkolwiek my chcemy się skupić na tym, aby grać przede wszystkim w piłkę, a nie prowadzić do takich nieprzyjemnych sytuacji. Cieszy mnie właśnie to, że kiedy była taka reakcja przeciwnika w pierwszej i w drugiej połowie, to byliśmy wszyscy jako drużyna, podeszliśmy razem. Myślę, że się budujemy i zwycięstwa nas budują, także dobrze, obronną ręką wychodzimy z takich zachowań przeciwników.

O szansach i formie

– Nie był to łatwy okres dla mnie i dodatkowo wystąpiła kontuzja na początku sezonu. Jednak cieszę się, że dostaje te swoje szanse i forma idzie do góry, ale myślę, że nie jest to jeszcze szczyt wszystkiego. Coraz lepiej czuję się fizycznie i psychicznie. W tym wieku najważniejsze są minuty i zwycięstwa i nic więcej nie jest potrzebne.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi