#WRACAMY #WEAREBACK

BIJEMY REKORD NA DERBY! Wystartowała sprzedaż biletów na derby Trójmiasta!

Do derbowego meczu z Arką Gdynia coraz bliżej! Zachęcamy Was do zapoznania się z zasadami i cennikiem sprzedaży biletów. Kupujcie swoje wejściówki jak najwcześniej i zajmujcie jak najlepsze miejsca na Polsat Plus Arenie Gdańsk!

Derby Trójmiasta odbędą się w 33. kolejce Fortuna 1. Ligi, która wyznaczona została na 17-20 maja.

 

BIJEMY REKORD NA DERBY!

Dotychczas meczem o najwyższej frekwencji w historii pierwszoligowych rozgrywek było spotkanie Wisły Kraków ze Stalą Rzeszów, które zgromadziło 31 916 widzów na trybunach. Wierzymy, że wspólnie uda nam się pobić ten rekord podczas majowych derbów Trójmiasta! Przed nami emocjonujące starcie nie tylko ze względu na rangę meczu derbowego, ale też w kontekście walki o awans do PKO BP Ekstraklasy. Obowiązkiem każdego Lechisty jest obecność na trybunach Polsat Plus Areny Gdańsk w chwilach, gdy pisze się historia!

 

CENNIK I ZASADY SPRZEDAŻY BILETÓW

Sprzedaż biletów na mecz derbowy właśnie wystartowała! Wraz z zapełnianiem się miejsc na trybunach, udostępniane do sprzedaży będą kolejne sektory. Ceny biletów są zróżnicowane w zależności od wybranych miejsc na stadionie, co każdemu kibicowi daje możliwość znalezienia korzystnego rozwiązania cenowego dla siebie. Szczegółowy cennik prezentujemy na grafice poniżej. Dostępny jest on także na stronie BILETY.LECHIA.PL. Zgodnie z regulaminem sprzedaży biletów na mecze Lechii, zakupione bilety nie podlegają zwrotowi!

O możliwości zakupu biletu VIP SILVER i VIP GOLD na strefę PRESTIGE informujemy w osobnym komunikacie: TUTAJ.

 

GDZIE KUPIĆ BILET?

Najprostszą i najszybszą formą zakupu biletu na mecz derbowy jest skorzystanie ze sprzedaży online pod adresem BILETY.LECHIA.PL.

Punkty sprzedaży stacjonarnej:
Fan Store na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk (pon. – pt. 9:00-17:00)
sklepy kibica Lwy Północy przy ul. Podwale Staromiejskie 93 (pon. – pt. 10:00-18:00, sb. 10:00-16:00) oraz przy ul. Obrońców Wybrzeża 1 (pon. – sb. 9:00-21:00)
Gdańskie Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Długi Targ 28/29 (codziennie 9:00-17:00)
saloniki prasowe Kolporter w Gdańsku, Sopocie, Pruszczu Gdańskim, Tczewie, Słupsku, Elblągu, Kolbudach, Kowalach, Rumii i Starogardzie Gdańskim (adresy TUTAJ)
w dniu meczu w kasach stadionowych

Mecz derbowy wiąże się z dużymi przygotowaniami organizacyjnymi i znacznym wysiłkiem dla całego klubu. Apelujemy do wszystkich kibiców, by zakupu biletu na to spotkanie nie zostawiać na ostatnią chwilę, co znacznie ułatwi organizację i przygotowanie widowiska na najwyższym poziomie.

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Im bliżej do meczu, tym większą liczbą konkretnych informacji będziemy mogli się z Wami podzielić. Jeżeli już teraz masz wątpliwości lub chciałbyś dopytać o bardziej szczegółowe informacje, zachęcamy do kontaktu mailowego na adres bilety@lechia.pl. Zdecydowanie zalecamy kontakt w możliwie jak najwcześniejszym terminie. Nie możemy zagwarantować szybkiej odpowiedzi w dniu meczu lub w ostatnich dniach poprzedzających organizację tak dużego spotkania.

Jaki jest dokładny termin derbowego meczu?

Dokładny termin nie jest jeszcze znany. Organizator rozgrywek publikuje informację o terminie na około miesiąc przed meczem. 33. kolejka zaplanowana jest na 17-20 maja (piątek-poniedziałek).

Komu przysługuje bilet ulgowy?

Ulgę otrzymują uczniowie lub studenci do 26. roku życia, seniorzy powyżej 60. roku życia i kobiety. W przypadku pełnoletnich osób ze statusem ucznia lub studenta wymagana jest weryfikacja aktualnej legitymacji w punkcie sprzedaży lub e-mailem bilety@lechia.pl. Proces ten jest szybki, ale w związku z dużym zainteresowaniem zachęcamy do przeprowadzenia jak najwcześniejszej weryfikacji i nie zostawiania tego na ostatnią chwilę przed meczem!

Dlaczego nie wszystkie sektory są dostępne do sprzedaży?

Zgodnie z zasadami organizacji meczu kolejne sektory, w tym trybuny górne będą włączane do sprzedaży wraz z zapełnianiem się miejsc na stadionie. W momencie uruchomienia sprzedaży na nowe sektory, będziemy informować o tym w naszych mediach społecznościowych. Zachęcamy do ich regularnego obserwowania!

Czy dzieci do lat 6 potrzebują biletu?

Nie, dzieci do lat 6 mogą wejść na stadion bez zajmowania osobnego krzesełka.

 

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi