#WRACAMY #WEAREBACK

Conrado: Szanujemy ten punkt

W ramach 12. Kolejki PKO Ekstraklasy Lechia zremisowała z Górnikiem Zabrze 1:1. Conrado po spotkaniu udzielił krótkiego wywiadu, w którym podzielił się swoimi wrażeniami m.in. o zakończonym starciu.

O meczu z Górnikiem.

– Szanujemy ten punkt, ponieważ Górnik to silny zespół. Dzisiaj momentami graliśmy całkiem nieźle, czasem niezbyt dobrze. W drugiej połowie, szczególnie w ostatnich 20 minutach atakowaliśmy ze zbyt małą mocą i ostatecznie zremisowaliśmy. Jednak ten punkt jest dla nas także ważny, ponieważ Górnik to dobra drużyna. W ostatnim meczu graliśmy lepiej niż dzisiaj, ale Górnik był wymagającym rywalem. Ważne, abyśmy podnieśli się w następnym meczu, byli skoncentrowani i próbowali grać coraz lepiej.

O swojej pozycji na boisku.

– To dwie różne pozycje, ponieważ grając jako lewy obrońca głównie skupiam się na bronieniu. Kiedy gram jako pomocnik chcę zdobywać bramki. Staram się wtedy przede wszystkim atakować. W zależności od tego gdzie występuję, wiem co mam robić. Moją pierwszą pozycją był skrzydłowy. W poprzednim meczu grając wyżej zdobyłem bramkę i grało mi się bardzo dobrze. To zupełnie inne pozycje, ale wiem jak mam grać w danym ustawieniu.

O nadchodzących spotkaniach.

– Musimy być mocno skoncentrowani. To będzie ciężki tydzień. Niektórzy zawodnicy mogą być zmęczeni graliśmy dziś, gramy we wtorek, a w sobotę kolejny mecz. Musimy grać na najwyższym poziomie, dawać z siebie sto procent. Chcemy wygrywać wszystkie mecze, to ważne. Jesteśmy na trzeciej pozycji i tutaj (w czołówce) chcemy się utrzymać jak najdłużej oraz przy okazji próbować wskoczyć na pierwsze miejsce.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi