#WRACAMY #WEAREBACK

Dušan Kuciak na dłużej w Lechii!

Lechia Gdańsk zdecydowała się na przedłużenie kontraktu z Dušanem Kuciakiem! W ramach nowej umowy słowacki bramkarz będzie reprezentować Biało-Zielone barwy przynajmniej do końca czerwca 2023 roku.

Dušan Kuciak dołączył do Lechii Gdańsk w lutym 2017 roku, kiedy to zdecydował się na przeniesienie z angielskiego Hull City. W przeszłości bramkarz występował m.in. w Legii Warszawa, FC Vaslui, MSK Zilina czy West Ham United. Praktycznie od samego początku swojego pobytu w Gdańsku Dušan Kuciak jest podstawowym zawodnikiem oraz jednym z liderów Lechii. Do tej pory Słowak zgromadził na swoim koncie 129 występów w barwach Lechii i aż 41 z nich zakończył z czystym kontem.

 

– Jestem cały czas głodny sukcesów, a z Lechią chcę jeszcze zagrać kilka rund w europejskich pucharach. Uważam, że stać nas na to, a do tego trzeba ciężkiej pracy i cierpliwości. Jestem na to gotowy i dopóki będę się czuł dobrze, chcę grać – powiedział o podpisaniu nowego kontraktu Dušan Kuciak.

 

Razem z Lechią Kuciak zdobył brązowy medal mistrzostw Polski oraz Puchar Polski w sezonie 2018/2019, a także sięgnął po Superpuchar Polski.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi