#WRACAMY #WEAREBACK

Dusan Kuciak po meczu

O meczu

Jesteśmy mocnym zespołem, cały czas chcemy być mocnym zespołem, cały czas pracujemy nad tym, a tracimy bezsensowne bramki. Po pierwszej bramce byłem bardzo zdenerwowany. Myślałem, że to jest niemożliwe w jakiej sytuacji ją straciliśmy. Musimy tę sytuację dogłębnie przeanalizować i zobaczyć, co tam nie zagrało. Nie jest to możliwe, że nie potrafimy wybić piłki z pola karnego. Musimy trochę uprościć grę, wybić tę piłkę na rożny czy na aut. To jest piąty mecz z rzędu, kiedy tracimy bramkę na 1:0. Nie potrafimy być zmobilizowani od pierwszej minuty, tak jak w meczu z Rakowem w drugiej połowie. Tak Lechia powinna grać, tak powinna wyglądać.  Dzisiejszy mecz też nie był z naszej strony super.

O golach

Druga bramka bardzo dziwna. To była bramka z drugiego metra, podobnie jak w meczu z Pogonią. Dużo negatywnych emocji miałem w sobie po pierwszej bramce, bo wyszliśmy na boisko z jakimiś założeniami, fajnie byłoby zagrać w końcu na „0 z tyłu”. Byłem przekonany, że w drugiej połowie ich zmiażdżymy, tak jak Raków. A druga połowa to była kontynuacja pierwszej.

O rozgrywkach

Polska Ekstraklasa jest nieprzewidywalna. Pierwszy przegrywa u ostatniego, a ostatni wygrywa u trzeciego itd. To jest piękno Ekstraklasy. Jagiellonia zagrała dziś bardzo mądrze. Byliśmy faworytem, mieliśmy po pierwszej połowie 1:1. Chcieliśmy pójść za ciosem i nie wiem co przytrafiło się przy drugiej bramce. Tak jak mówiłem, trzeba tę sytuację dogłębnie przeanalizować. Teraz jestem zdenerwowany, ale w piątek mam zamiar wyjść na boisko i chcę się bić, chcę walczyć, chcę wygrać. Dzisiaj chcieliśmy podziękować tym kibicom, którzy byli dzisiaj i tydzień temu z nami. Wszystkim, którzy cały czas są przy nas. Chcieliśmy się im odwdzięczyć za to. Widzieli, że się staraliśmy. Ten mecz nie do końca mi się podobał i teraz każdy z nas wie, że mecz w Płocku ma wyglądać inaczej.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi