maj
2021

Egy M.V. i Omran Haydary ze zmiennym szczęściem

Omran Haydary i Egy Maulana Vikri wystąpili wczoraj w reprezentacjach swoich krajów. Grali ze zmiennym szczęściem.

Omran Haydary wyszedł w podstawowej „11” reprezentacji Afganistanu w meczu przeciwko Singapurowi. To był kolejny mecz towarzyski przed meczami o punkty w eliminacjach do mistrzostw świata grupy azjatyckiej. Singapur prowadził od 40. minuty, ale Afgańczycy zdołali wyrównać tuż przed końcem mecz za sprawą Zubayr’a Amiri.

Mniej szczęścia miał Egy Maula Vikri, którego Indonezja przegrała z Omanem 1-3. Omańczycy objęli prowadzenie w pierwszej połowie, ale niedługo po przerwie Indonezyjczycy doprowadzili do remisu. Kwestię zwycięstwa rozstrzygnął Khalid Al-Hajri, który odpowiednio w 77. i 88. minucie strzelił bramki dla Omanu. Ten mecz również miał charakter towarzyski.

Obydwa mecze zostały rozegrane w Zjednoczonych Emiratach Arabskich – The Sevens Stadium i Jebel Ali Centre of Excellence.