Egzon Kryeziu zostaje na dłużej w Lechii Gdańsk

21-letni pomocnik Lechii Gdańsk Egzon Kryeziu przedłużył kontrakt z Klubem. Nowa umowa Słoweńca obowiązywać będzie do czerwca 2023 roku.

Egzon Kryeziu dołączył do gdańskiej drużyny w lutym 2020r. Klub zdecydował się przedłużyć kontrakt z zawodnikiem na kolejny sezon. – Jestem bardzo zadowolony z tego, że mogę nadal trenować i grać dla Lechii Gdańsk – powiedział Egzon Kryeziu.

Kryeziu jest wychowankiem słoweńskiego klubu NK Trigiav. Ponadto od 2015 do 2019 roku grał w reprezentacjach młodzieżowych swojego kraju. W 2020 roku, po przyjściu do gdańskiego Klubu, Egzon codziennie pokazywał swoje zaangażowanie. W rundzie jesiennej sezonu 2021/2022 rozegrał 7 spotkań w ramach Ekstraklasy.

Trener Lechii Gdańsk, Tomasz Kaczmarek, również nie kryje swojego zadowolenia:

Dziękuję Klubowi, że postanowił przedłużyć umowę z Egzonem. Jestem przekonany, że  jest to właściwa decyzja i Egzon w następnym okresie dobrze się rozwinie. Jest to zawodnik, który w spotkaniach pokazał, że jest w stanie zagrać na naprawdę wysokim poziomie. Jestem przekonany, że w przyszłości będzie to robić regularnie. Widzę w nim duży potencjał piłkarski i dużą inteligencję boiskową, ale musi nauczyć się pokazywać swoje umiejętności systematycznie. Egzon jest bardzo dobrym chłopakiem, ma duży szacunek u swoich kolegów w szatni. Chciałbym, żeby na boisku pokazał trochę inny charakter. Jestem przekonany, że jest on w stanie grać jeszcze agresywniej i odważniej. Jeśli uda mu się zrobić ten krok, to wiem , że stanie się bardzo dobrym zawodnikiem. Obydwaj mamy świadomość, że teraz przyszedł bardzo ważny moment w jego karierze, kiedy musi regularnie pokazywać swoją jakość.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi