#WRACAMY #WEAREBACK

#Ekstrapomoc dla Emilii!

W ramach Ekstrapomocy klub KORONA KIELCE wybrał podopieczną, którą jest Emilia, 24-latka, która potrzebuje operacji, by stanąć na nogi!

Emilia zawsze chciała nieść pomoc innym. Chciała być pielęgniarką, taką prawdziwą z powołania! Los jednak zadecydował inaczej. 8 czerwca 2020 roku świat Emilii się zawalił, w jej głowie pękł tętniak.

Doszło do masywnego krwotoku podpajęczynówkowego, obrzęku mózgu, udaru okolicy części prawej i niedowładu czterokończynowego.

24-latka rozpoczynała walkę od zera, musiała nauczyć się samodzielnie oddychać, mówić, połykać, siedzieć. Z porażenia czterokończynowego udało się odzyskać ruch w trzech kończynach, ale wylew i udar pozostawił ślad całkowitego porażenia lewej ręki.

Emilia przebywała jedynie w pozycji leżącej, co spowodowało nieodwracalne zmiany w kończynach dolnych, deformację stóp, przykurcze.

Od ponad dwóch lat walczy o sprawność. Rehabilitacja odbywała się w najlepszych ośrodkach w Polsce. Niestety sama rehabilitacja jest niewystarczająca! Jedyną szansą jest przeprowadzenie operacji!

W obydwu nogach trzeba będzie wykonać zabieg chirurgiczny, osteotomii polegający na przecięciu kości piszczelowych oraz uwolnienie pęczka naczyniowo nerwowego podudzia.

Operacja, którą trzeba jak najszybciej przeprowadzić, nie podlega refundacji, a koszty przekraczają możliwości finansowe rodziny Emilii. Koszt zabiegu obu kończyn wraz z rehabilitacją pooperacyjną to około 115 000 tysięcy złotych…

Pomóżmy jej w tej walce!

SKARBONKA –> https://www.siepomaga.pl/ekstrapomoc-lechia-pl

Razem wielką mamy MOC!

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi