#WRACAMY #WEAREBACK

#Ekstrapomoc dla Zosi!

Raków Częstochowa i #Ekstrapomoc dla Zosi! Dziewczynka cierpi na bilateral fibular hemimelia: obustronny brak kości strzałkowych, szczątkowe stopy oraz niedorozwój podudzi. Operacja musi odbyć się jak najszybciej.

SKARBONKA —> https://www.siepomaga.pl/ekstrapomoc-lechia-pl

„Zosia bez leczenia nigdy nie będzie chodzić. Będzie mogła tylko pełzać. Taki wydał na nią wyrok los – kalectwo. Zaczęliśmy szukać ratunku. Dowiedzieliśmy się, że mamy szczęście, bo jeszcze kilka lat temu dzieciom z takimi wadami amputowano po prostu nóżki. Rodzice innych chorych dzieci dali nam jeden adres – Paley Institute w USA, miejsce, gdzie leczy się dzieci z najcięższymi wadami rączek i nóżek… Tam operuje światowej sławy ortopeda – doktor Dror Paley. Maluchy, skazane na amputację, wychodzą po leczeniu u niego na własnych nóżkach.

Już raz ludzie o dobrych sercach dokonali niemożliwego – uratowali naszą małą córeczkę przed kalectwem… Niestety, znów znaleźliśmy się w sytuacji, w której jesteśmy pod ścianą – postępującej wady własnego dziecka. Ratunek dla Zosi jest tylko za oceanem, pilnie musi przejść kolejny etap leczenia, a my ścigamy się z czasem i prosimy o pomoc, żeby nasza córeczka mogła żyć jak inne dzieci.” – rodzice małej Zosi.

Wesprzyj walkę Zosi!

Razem wielką mamy moc!

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi