#WRACAMY #WEAREBACK

#EkstraPomoc – Kluby pomagają Ani Karolewicz

Kluby Ekstraklasy kontynuują akcję #EkstraPomoc, tym razem wspierając Anię Karolewicz, dla której operacja kręgosłupa w St. Mary Hospital w Stanach Zjednoczonych jest jedyną szansą na dalsze życie!

Kluby sportowe codziennie otrzymują wiele próśb o wsparcie. Niestety nie każdemu jesteśmy w stanie pomóc. W związku z tym, wszystkie drużyny występujące w PKO BP Ekstraklasie łączą siły dla szlachetnej idei i ponad wszelkimi podziałami otwierają serca!

W ramach akcji #Ekstrapomoc w każdym miesiącu inny klub wybiera cel zbiórki. Pozostałe drużyny Ekstraklasy przekazują koszulki meczowe na licytację oraz nagłaśniają inicjatywę w swoich mediach społecznościowych.

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ DLA ANI KAROLEWICZ

„Ania urodziła się w 30. tygodniu ciąży. Przedwczesny poród wzbudził strach, ale nie panikę – w końcu rodzi się wiele wcześniaków, którym udaje się nadrobić zaległości. Szybko okazało się jednak, że wcześniactwo to kropla w morzu trudności, z którymi musi zmagać się nasza córeczka” – mówią Natalia i Bartłomiej, rodzice Ani.

Po wielu badaniach u dziewczynki zdiagnozowano miopatię – „Ania ma bardzo słabe mięśnie, które nie dają rady podtrzymać jej kręgosłupa, który wykrzywia się w bardzo szybkim tempie”.

„W Polsce ratunku dla Ani nie ma. Choroba powoduje, że córeczka jest bardzo trudnym przypadkiem. Ryzyko jest ogromne… Jednak bez operacji nie ma dla niej szans na życie.” – podkreślają – rodzice dziewczynki.

„Wierzymy, że znajdą się ludzie o dobrych sercach, którzy zechcą nam pomóc. Prosimy bądź jednym z nich i uratuj naszą córeczkę”

Zachęcamy wszystkich do wpłat bezpośrednio w ramach stałej zbiórki oraz do licytacji koszulek meczowych wszystkich klubów PKO BP Ekstraklasy.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi