#WRACAMY #WEAREBACK

#EkstraPomoc – koszulka Lechii Gdańsk najcenniejsza

Kluby PKO BP Ekstraklasy w ramach akcji #EkstraPomoc pomogły 11-letniemu Arturkowi Rosie. Kibic Lechii stara się dogonić rówieśników i mimo mózgowego porażenia dziecięcego każdego dnia ciężko pracuje, aby osiągnąć cel. Spośród przekazanych jego rodzicom koszulek klubowych biało-zielony trykot został wylicytowany za najwyższą kwotę!

 

Kluby sportowe codziennie otrzymują wiele próśb o wsparcie – różnego rodzaju. Czasem są to prośby o wsparcie materialne, czasem krótki filmik dla osoby, której mogłoby to pomóc, a czasami autograf na karcie zawodnika. Nie każdemu jesteśmy w stanie pomóc, dlatego kluby piłkarskie występujące w PKO BP Ekstraklasie połączyły siły i w tym sezonie prowadzą spójną akcję na rzecz osób, które potrzebują pomocy.

We współpracy z Fundacją Lechii Gdańsk na beneficjenta zbiórki wybraliśmy jednego z naszych najmłodszych kibiców, niespełna 11-letniego Arturka Rosę z Tczewa, który cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Cieszymy się, że nasi kibice nie zawiedli i wylicytowali koszulkę Lechii z podpisami zawodników za 1300 złotych. Łącznie z kwotami uzyskanymi z licytacji innych koszulek mamy nadzieję, że w części pomożemy naszemu młodemu kibicowi w drodze do pełnej sprawności – mówi Arkadiusz Bruliński, rzecznik prasowy Lechii Gdańsk.

Największe kwoty za licytowane koszulki wpłynęły na konto Arturka Rosy od kibiców Lechii Gdańsk (1300 PLN), Śląska Wrocław (700 PLN) i Legii Warszawa (600 PLN).

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi