#WRACAMY #WEAREBACK

#EkstraPomoc: Lechia Gdańsk wspiera 2-letniego Wiktora

W ramach projektu #EkstraPomoc co miesiąc jeden z klubów występujących w PKO Bank Polski Ekstraklasie wybiera cel charytatywny, który wspierają pozostałe zespoły. Kolejną odsłonę koordynuje Lechia Gdańsk, która przyłącza się do prowadzonej na Siepomaga.pl zbiórki pieniędzy na leczenie 2-letniego Wiktora Puzdrowskiego, chorującego na nowotwór złośliwy nadnerczy. W tym celu utworzyliśmy specjalną skarbonkę, przez którą chcemy wspólnymi siłami klubów wesprzeć leczenie chłopca:

Rodzice chłopca są zrozpaczeni, a mama dodatkowo jest w 8. miesiącu ciąży… “Standardowa rodzina – tak myśleliśmy o sobie i tak większość pewnie o nas myślała. Mama, tata, mały synek i kolejny dzidziuś w drodze. Pełnia szczęścia, takiego prostego, które docenia się po stracie… A my straciliśmy wszystko… Spokój, poczucie bezpieczeństwa, radość. Okazało się, że nasz syn, Wiktor, ma złośliwego guza! Nowotwór zaatakował niespodziewanie, rujnując brutalnie nasz świat! Dziś walczymy o życie, pełni strachu, bólu i niepewności… Prosimy, bądźcie z nami, jest tak strasznie ciężko…”.

Wiktor przechodzi obecnie bardzo ciężkie leczenie standardowym protokołem. Rodzice chcą leczyć chłopca w Polsce, jak najdłużej to będzie możliwe, jednak może się okazać, że tutaj już dla Wikusia nie będzie ratunku… Co chwila słyszymy inne informacje. Łączy je jedno – jest źle… Dlatego zdecydowano się uruchomić zbiórkę na bardzo kosztowne leczenie w Barcelonie, które może być ostatnią szansą na życie.

Możesz również wesprzeć Wiktora, biorąc udział w LICYTACJACH KOSZULEK

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi