#EkstraPomoc z Wisłą Kraków

Przez cały sezon kluby Ekstraklasy – ponad wszelkimi podziałami – zjednoczyły się, by pomagać! Tym samym pokazaliśmy, że piłka nożna to nie tylko rywalizacja na boisku, ale coś znaczeni więcej. Dziś kolej na Wisłę Kraków, a więc wspólnie Gramy dla Kuby!

Niezwykle trudno było wybrać jedną osobę, którą będziemy mogli wesprzeć poprzez licytacje koszulek i nagłośnienie zbiórki w internecie. Dlatego zdecydowaliśmy się na kogoś, kto z Wisłą Kraków jest na dobre i na złe. Kubuś jeździ niemal na każdy mecz Białej Gwiazdy (jest także członkiem Fundacji Otwarte Ramię Białej Gwiazdy) i z pewnością przekazuje zawodnikom wielkie wsparcie. Dziś, to on potrzebuje pomocy!

Kuba urodził się jako skrajny wcześniak w 25 tygodniu życia. Otrzymał jeden punkt w skali appgar za chęć życia o które mimo bólu, cierpienia ciągle walczymy.  Wylewy III i IV stopnia spowodowały wodogłowie pokrwotoczne i czterokończynowe porażenie dziecięce. Jakub ma dwie zastawki komorowo- otrzewne, opóźnienie psycho-ruchowe, nie mówi i nie porusza się samodzielnie. Mimo to jest chłopcem bardzo pogodnym i wesołym – fanem sportu a zwłaszcza piłki nożnej.

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ DLA KUBY

Po wielu wizytach u lekarzy trafił do Paley Institute w Warszawie, gdzie został zakwalifikowany na operację. Operacja biodra jest już niezbędna z powodu bólu i pogłębiającej się skoliozy kręgosłupa. Kwota operacji została szacunkowo wyceniona na 160 tys. zł, co jest dla rodziców nieosiągalne ale wspólnie wierzymy, że z Waszą pomocą uda nam się uzbierać tą sumę aby jak najszybciej doszło do operacji.

Zachęcamy wszystkich do wpłat bezpośrednio w ramach stałej zbiórki oraz do licytacji koszulek meczowych wszystkich klubów PKO BP Ekstraklasy.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi