eToro Głównym Partnerem Lechii Gdańsk

Globalna sieć inwestowania społecznościowego, eToro, została Głównym Partnerem Lechii Gdańsk w sezonie 2022/2023.

eToro po raz pierwszy zostało Partnerem Premium Lechii Gdańsk w listopadzie 2021 roku. Teraz, po udanym sezonie 2021/2022 staje się Partnerem Głównym. Logo eToro będzie widnieć na wszystkich oficjalnych strojach drużyny, w tym strojach meczowych zawodników.

Paweł Żelem, Prezes Zarządu Lechii Gdańsk komentuje: Nie ukrywamy zadowolenia z kontynuowania współpracy z eToro, które od nowego sezonu jest Głównym Partnerem naszego Klubu. Dotychczasowe obopólne zaufanie i współpraca w minionych rozgrywkach przyniosła stronom wymierne korzyści. Teraz, dzięki tym relacjom biznesowym, już na wyższym poziomie, zwiększamy szanse na rozwój i wzrost budżetu Klubu. Chcemy, aby to zaufanie, którym zostaliśmy obdarzeni, przełożyło się na dalsze wspólne sukcesy – zarówno te boiskowe, jak i biznesowe – powiedział Paweł Żelem, Prezes Zarządu Lechii Gdańsk.

Założone w 2007 roku eToro jest wiodącą na świecie siecią inwestycji społecznościowych, z ponad 27 milionami zarejestrowanych użytkowników na całym świecie. Platforma umożliwia poszerzanie wiedzy i pomnażania zysków w ramach globalnej społeczności odnoszących sukcesy inwestorów.

eToro daje klientom w Polsce i na całym świecie możliwość wyboru instrumentów inwestycyjnych (od akcji frakcyjnych i ETF-ów, po towary i kryptowaluty) oraz sposobu inwestowania. Użytkownicy eToro mogą inwestować bezpośrednio sami, kopiować innego inwestora lub inwestować w jeden z tematycznych Inteligentnych portfeli eToro.

– Niezmiernie się cieszymy, że możemy zostać Partnerem Głównym Lechii Gdańsk. Mamy nadzieję, że właśnie poprzez tego typu partnerstwa, będziemy uświadamiać ludziom potencjał do powiększania swojego majątku poprzez inwestowanie. Nasza współpraca z Lechią Gdańsk jest symbolem wagi, jaką przywiązujemy do polskiego rynku i chęci współpracy z klubem, aby rynki finansowe były bardziej dostępne dla jego fanów – mówi Shany Hahn Shalom, CEE Regional Manager w eToro.

W ciągu ostatniego roku eToro wprowadziło Przelewy24 i Blik jako dodatkowe metody płatności na platformie, uruchomiło akademię tradingu eToro w języku polskim, zapewniło wsparcie lokalnych doradców podatkowych dla wszystkich członków klubu oraz nawiązało współpracę z Polskim Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych.

Partnerstwo z Lechią Gdańsk jest częścią dużego zaangażowania eToro w świat sportu. Platforma wspiera i sponsoruje wiele klubów piłkarskich z Premier League, Bundesligi, Ligue 1 i Liga 1 oraz innych sektorów sportowych, w tym Rugby Australia.

 

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi