#WRACAMY #WEAREBACK

Firma Nakatomi sponsorem meczu Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów!

Nakatomi to międzynarodowa agencja marketingowa, którą tworzy zespół kreatywnych specjalistów, prowadzących innowacyjne kampanie dla firm z ponad 100 branż. Nasza historia rozpoczęła się dziewięć lat temu w Trójmieście, skąd wyrośliśmy, zaczynając naszą działalność na zaledwie dwóch krzesłach w Gdańskim Business Linku. Nie spodziewaliśmy się wtedy, że dotrzemy do miejsca, w którym jesteśmy teraz, ale od samego początku mieliśmy jasną wizję – dostarczanie efektywnych rozwiązań marketingowych swoim klientom.

Obecnie Nakatomi obsługuje ponad 300 firm w 32 krajach, z zespołem 200 specjalistów, posługujących się 11 językami. Jesteśmy globalną marką, natomiast zawsze z sentymentem związaną z Trójmiastem. Pomimo rozwoju oddziałów w 4 krajach, Gdańsk pozostaje naszym domem.

Nasza agencja angażuje się także w działania społeczne, wspierając sport i rozwój młodzieży. Obecnie jesteśmy sponsorem juniorskiej drużyny Sztorm Kosakowo, ale teraz nadszedł czas na wsparcie sportu zawodowego. Cieszymy się, że możemy dołączyć do grona sponsorów na wyższych poziomach rozgrywkowych.

Nakatomi to agencja kreatywna obsługująca zarówno małe rodziny przedsiębiorcze, jak i globalne korporacje. Nasza specjalność to wprowadzanie marek na rynek w dowolnej branży i lokalizacji. Współpraca z nami to jak klasyczny hat trick – zawsze idealne trafienie – zarówno jeśli chodzi o skuteczną sprzedaż, budowanie solidnego wizerunku firmy i nieszablonowe podejście do strategii.

Cieszymy się, że możemy wspólnie wspierać lokalne dziedziny sportu, rozwój biznesu i młode talenty, co z pewnością zaowocuje imponującym rozwojem naszego ukochanego Trójmiasta.

Więcej informacji o projektach, wartościach i tym, co inspiruje Nakatomi przeczytasz na stronie www.nakatomi.pl

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi