#WRACAMY #WEAREBACK

Flavio Paixao po meczu z Rakowem

O dwóch różnych połowach

– Najważniejsza była reakcja na to, co działo się w pierwszej połowie. Pierwsze 45. minut nie było dobre i też nasz pressing nie był dobry. Raków był od nas lepszy. W drugiej połowie była reakcja oraz energia i potem atakowaliśmy, ciągle szukaliśmy bramki.

O bramkach w Ekstraklasie

– To już 96. Mam jeszcze kilka goli do zdobycia, chociaż droga coraz krótsza do stu. Naturalnym będzie mecz z setnym golem, zawsze gdy szukam trafień, one w końcu przychodzą. Mówiłem już kolegom z szatni co chcę dostać w prezencie po zdobyciu setnej bramki, ale nie mogę ujawnić, ponieważ to prywatna sprawa.

O rozpoczęciu meczu na ławce rezerwowych

– Rozmawiałem z trenerem przed meczem. Najważniejsze, że drużyna wygrała. W drugiej połowie drużyna fizycznie była dobrze przygotowana. Strzeliliśmy trzy bramki w drugiej połowie a to świetna sprawa. Na naszym stadionie zawsze musimy być najlepszą drużyną. Celujemy tylko w trzy punkty.

O Durmusie

– Ilkay jest bardzo dobrym piłkarzem. Jest to zawodnik, który coraz lepiej czuje się w Polsce. Ilkay jest z nami sześć miesięcy. Poprzednio był w Szkocji, gdzie jest zupełnie inne granie. Tutaj jest wspaniała atmosfera, żartujemy na treningach, sprawa mentalna jest bardzo ważna. W zeszłym tygodniu zagraliśmy słabo, ale dzisiaj znów ciężki mecz, ale dzięki energii i ambicji odwróciliśmy losy meczu.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi