#WRACAMY #WEAREBACK

Flavio Paixao: To bardzo dobra decyzja

Dzisiaj popołudniu Zbigniew Boniek, Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej przedstawił nazwisko nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Został nim Portugalczyk Paulo Sousa. Postanowiliśmy zapytać grającego w Biało-Zielonych barwach Portugalczyka Flavio Paixao, co sądzi o tej nominacji.

– To bardzo dobra decyzja! Myślę, że reprezentacja Polski potrzebuje trenera z dużym doświadczeniem. Nie bez znaczenia jest, że był bardzo dobrym piłkarzem i to widać – on chce grać w piłkę, ma dużo pasji do tej dyscypliny i jest bardzo ambitny. Dodatkowo Paulo Sousa ma szeroki sztab ludzi, z którymi współpracuje i myślę, że będzie miał nowy pomysł na grę reprezentacji Polski. Z jego sztabu w Iranie miałem okazję współpracować z trenerem bramkarzy Paulo Grilo.

 

– On lubi grać w piłkę, a w reprezentacji Polski jest wielu dobrych piłkarzy, który będą potrafili zrealizować jego pomysły. To może być ciekawe połączenie i dzisiejszy dzień może być w przyszłości okazać się dużą i ważną zmianą w polskiej piłce. Oczywiście cieszę się, że trenerem kadry Polski został Portugalczyk, bo kibicuję i krajowi, z którego pochodzę i Polsce, więc dla mnie to świetne połączenie. Teraz pozostaje nam czekać na dobry poziom gry polskiej reprezentacji w kolejnych meczach.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi