#WRACAMY #WEAREBACK

FoodCare oficjalnym partnerem Fortuna 1 Ligi

Grono partnerów Fortuna 1 Ligi poszerza się o firmę Foodcare. W ramach współpracy piłkarze pierwszoligowych klubów będą nawadniać się wodą Ostromecko, a marki z portfolio firmy będą obecne na stadionach oraz w kanałach digitalowych rozgrywek.

FoodCare jest uznanym sponsorem polskiego sportu. W ostatnich latach firma współpracowała z wieloma klubami piłkarskimi na szczeblu Ekstraklasy, a jej marki były promowane również podczas zawodów lekkoatletycznych czy żużlowych.

FoodCare to firma rodzinna, a w Fortuna 1 Lidze staramy się budować wizerunek rozgrywek rodzinnych i atrakcyjnych dla kibiców w każdym wieku. Tym bardziej cieszymy się, że w sezonie 2023/2024 będziemy mogli współpracować z FoodCare – firmą, która rozumie sport i jest z nim od wielu lat związanakomentuje Marcin Janicki, prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

Foodcare będzie promować w ramach współpracy wybrane marki z kategorii napojów, w tym m.in. napój izotoniczny 4MOVE oraz napój energetyczny Black. Planowane są również wspólne aktywności digitalowe, uatrakcyjniające rozgrywki dla kibiców.

Wieloletnie działania firmy FoodCare na rzecz sportu wynikają z misji przedsiębiorstwa, założonego w 1984 roku przez Wiesława Włodarskiego. Odgrywamy dużą rolę na rynku FMCG, w związku z tym chcemy wspierać najlepszych w drodze do ich sukcesów. Przez prawie 40 lat działalności mieliśmy ogromny wkład w rozwój polskiego sportu. Obecne zaangażowanie w Pierwszą Ligę Piłkarską jest wynikiem naszej strategii działania, ale też pasji do sportupodkreśla Zarząd FoodCare.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi