#WRACAMY #WEAREBACK

Fortuna nominowana w 9 kategoriach do Nagród Bukmacherskich!

Eksperci branży zakładów sportowych podali nominacje do Nagród Bukmacherskich za rok 2023. Jedną z firm z największą ilością nominacji po raz kolejny została Fortuna zakłady bukmacherskie!

To już szósta edycja jednego z najważniejszych wydarzeń w polskiej branży bukmacherskiej! Gala rozdania Nagród Bukmacherskich odbędzie się 30 stycznia 2024 w Warszawie. W trakcie uroczystości poznane zostaną nazwy legalnie działających w Polsce firm z branży, które w minionym roku odniosły największe sukcesy w 15 różnych kategoriach.

Jak co roku, na kilka tygodni przed galą, na stronie organizatorów można poznać wszystkie nominacje wraz z pełną argumentacją. Fortuna kolejny rok z rzędu uzyskała bardzo dużo wyróżnień, tym razem aż w 9 kategoriach: Najlepsza oferta na piłkę nożną, Najlepsza oferta na tenis, Najlepsza oferta na skoki, Najlepsze kursy, Najlepsza oferta na sporty walki, Najlepsze zakłady live, Najlepszy marketing, Najlepsza aplikacja mobilna oraz Odpowiedzialny bukmacher.

W poprzednim roku Fortuna zdobyła statuetki w trzech kategoriach: Najlepsza oferta na tenis, Najlepsza oferta na sporty walki oraz najważniejszą dla nas – Najlepsza oferta na piłkę nożną. Zarówno wyróżnienia w postaci nominacji jak i zwycięstwa na wielu polach potwierdzają wysoką jakość sponsora 1 ligi. Zachęcamy więc do głosowania w jeszcze jednej kategorii, która zależna jest od głosów Internatów – NAGRODĘ UŻYTKOWNIKÓW. Na stronie LegalniBukmacherzy.pl można już oddawać swoje głosy na bukmachera Fortuna.

Partnerem medialnym Nagród Bukmacherskich jest serwis Przegląd Sportowy Onet.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi