#WRACAMY #WEAREBACK

Gajos oraz Sezonienko po meczu z Legią

Na zakończenie 10. kolejki PKO Ekstraklasy Lechia Gdańsk na własnym stadionie pokonała Legię Warszawa 3:1. Bramki dla Białozielonych zdobyli Maciej Gajos, Jarosław Kubicki i Łukasz Zwoliński.

Bohaterów było wielu, natomiast po spotkaniu postanowiliśmy porozmawiać ze strzelcem pięknego gola z rzutu wolnego, Maciejem Gajosem oraz Kacprem Sezonienko, który kolejny mecz rozpoczął w podstawowym składzie i zaliczył asystę przy bramce Zwolińskiego .

Maciej Gajos:

O dobrej passie

Przede wszystkim cieszę się, że wygrywamy i mam w tym jakiś swój większy udział. Jedziemy dalej, jest dobra seria trzeba ją jak najdłużej utrzymać.

O współpracy z trenerem Kaczmarkiem

Myślę, że ogólnie gramy inaczej. Trener Kaczmarek preferuje trochę inny styl i utrzymujemy się dłużej przy piłce, gramy bardziej ofensywnie, wyżej, więcej czasu spędzamy na połowie przeciwnika. Tych sytuacji kreujemy więcej, co przekłada się na zdobywane bramki.

O drugiej połowie

Wyszliśmy po przerwie i chcieliśmy zdobyć drugą bramkę, żeby ten mecz był po prostu troszkę spokojniejszy. Myślę, że udało się. Strzeliliśmy jeszcze drugą i trzecią bramkę. Dzisiaj tych sytuacji było dużo.

 

Kacper Sezonienko:

O zwycięstwie i asyście

Myślę, że jest to zasługa całego zespołu, bo wyszliśmy na Legię wysoko. Odebrałem tę piłkę, zostało mi posłać piłkę do Zwolaka, który już miał za zadanie umieścić piłkę w bramce. Wyszło super, cieszę się z tego, że zdobyliśmy te trzy punkty.

O grze na prawej i lewej stronie

Podobne są zadania z prawej i z lewej strony. Trener zrobił plan na prawą stronę, więc dostosowałem się i zagrałem najlepiej jak mogłem.

O miejscu w składzie

Nadal będę ciężko pracował na treningach, a w meczach udowadniał trenerowi, że na to zasługuję. Myślę, że mi się uda.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi