#WRACAMY #WEAREBACK

Inauguracja nowej, udoskonalonej Strefy Prestige

W czwartkowe południe, podczas lunchowego spotkania biznesowego, miała miejsce inauguracja nowej, udoskonalonej strefy Prestige Lechii Gdańsk. W wydarzeniu wzięli udział Partnerzy i Przyjaciele klubu, a także powracający po urlopach zawodnicy i sztab szkoleniowy pierwszej drużyny.

Strefa Lechia Gdańsk Prestige Club powstała z myślą o firmach działających na terenie Gdańska, jak również tych o ogólnopolskim zasięgu, które posiadają swoje placówki na terenie Trójmiasta. To właśnie tutaj podczas wydarzeń sportowych spotykają się liderzy różnych branż, których pasja do piłki nożnej, połączona z miłością do Lechii Gdańsk, przyciągnęła na stadion.

– Mamy nadzieję, że nowy wygląd strefy spodoba się naszym Klientom. Zależy nam na tym, aby Prestige stał się atrakcyjnym miejscem dla osób, które zechcą skorzystać z naszej oferty. Elegancki i nowoczesny, a zarazem przytulny wystrój, wzbogacony o strefę chill, ciekawe miejsca do zdjęć oraz możliwość spotkania się na Strefie z pierwszą drużyną. Wierzymy, że będzie to miejsce, do którego nasi klienci będą chcieli wracać – powiedziała Anna Klein – Menedżer ds. Sprzedaży i Hospitality Lechii Gdańsk.

Podczas prezentacji strefy pojawiła się powracająca z urlopów drużyna wraz ze sztabem szkoleniowym. Po spotkaniu można było porozmawiać i zrobić sobie zdjęcia z piłkarzami Lechii Gdańsk.

Pełną ofertę można sprawdzić na stronie internetowej pod adresem lechia.pl/strefa-prestige, a dla zainteresowanych pozostaje także kontakt pod numerem 501 093 716 (od 9:00 do 16:00) lub pod adresem mailowym hospitality@lechia.pl.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi