#WRACAMY #WEAREBACK

Jak zagrali nasi kadrowicze?

Przerwa od zmagań ligowych nie dla wszystkich oznacza wolny weekend. Kilku zawodników Lechii udało się na zgrupowania reprezentacyjne, podczas których trenowali i rozegrali spotkania na arenie międzynarodowej.

Kristers Tobers 20 marca stawił się na dziesięciodniowym zgrupowaniu reprezentacji Łotwy, które odbywa się na Malcie. Na czas przerwy w rozgrywkach ligowych, Łotysze zaplanowali dwa sparingi. W piątek Czerwono-Biało-Czerwoni zremisowali z reprezentacją Kuwejtu 1:1, a Tobers rozegrał pełne 90 minut. Warto dodać, że Kristers ustawiony był na pozycji defensywnego pomocnika, a nie środkowego obrońcy. Drugi z zaplanowanych towarzyskich meczów Łotysze rozegrają we wtorek przeciw zespołowi Azerbejdżanu.

Dwa dni temu Polskę obiegła dobra informacja. Reprezentacja Polski U20 pokonała rówieśników z Anglii 2:0 w ramach mocno obsadzonego turnieju Elite League. Również i w tym meczu nie zabrakło biało-zielonych akcentów. Jakub Kałuziński wyszedł na to spotkanie w podstawowej jedenastce, a w drugiej części meczu na placu gry zameldowali się Łukasz Zjawiński (piłkarz przebywający na wypożyczeniu w Sandecji) oraz Dominik Piła (zawodnik, który dołączy do zespołu Tomasza Kaczmarka 1 lipca br.) Już jutro Polaków czeka kolejny sprawdzian. Rywalem Biało-Czerwonych będą Czesi.

Reprezentacja Polski U18 w ostatnich dniach dwukrotnie mierzyła się z rówieśnikami ze Szwajcarii. Pierwsze starcie zakończyło się remisem 2:2, a Filip Koperski rozegrał pełne 90 minut. W drugim meczu szkoleniowiec młodzieżowej reprezentacji, Marcin Brosz postanowił diametralnie zmienić skład, co pozwoliło zagrać zawodnikom, którzy w pierwszym spotkaniu siedli na ławce rezerwowych.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi