#WRACAMY #WEAREBACK

Kacper Sezonienko: Z gry możemy być zadowoleni

Lechia Gdańsk zremisowała bezbramkowo z Chojniczanką Chojnice. Mimo to można było dostrzec wiele pozytywów w grze Biało-Zielonych, co podkreśla Kacper Sezonienko.

Nasza drużyna zdecydowanie dominowała w spotkaniu z Chojniczanką, jednak finalnie nie udało jej się ani razu umieścić piłki w siatce. – Zabrakło nam skuteczności. Mieliśmy sporo sytuacji, utrzymywaliśmy się przy piłce i z gry naprawdę powinniśmy być zadowoleni. Pozostało nam pracować dalej ciężko na treningach nad skutecznością i na pewno będzie miało to pozytywny wpływ – zauważył Kacper Sezonienko.

Mecz z drużyną z Chojnic był trzecim spotkaniem przedsezonowym, po meczach z Lechem oraz Stomilem, w którym Lechii udało się zachować czyste konto. – Gra w defensywie jest naprawdę okej, ponieważ kolejny mecz gramy na „0” z tyłu. Myślę, że trzeba poprawić ostatnie podanie, wykończenie i naprawdę będzie dobrze – dodał popularny “Sezon”.

Czasu na przygotowanie odpowiedniej formy jest coraz mniej, ponieważ do inauguracji sezonu pozostało jedynie kilka dni. – Na Jagiellonię będziemy w 100% gotowi. Mamy przed sobą jeszcze jeden sparing na naszym stadionie i po nim zaczniemy przygotowywać się już typowo pod spotkanie pierwszej kolejki – zadeklarował na zakończenie Sezonienko.

 

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi