#WRACAMY #WEAREBACK

Kałuziński: Ważne, że dzisiaj zwyciężyliśmy i nasza forma oraz nastawienie idą w górę

Po wygranym meczu 26. kolejki PKO BP Ekstraklasy, Lechia – Górnik, porozmawialiśmy z Jakubem Kałuzińskim. Młodzieżowiec ma już za sobą debiutanckiego gola w Ekstraklasie i nie zwalnia tempa. Ma apetyt na więcej i z meczu na mecz co raz bardziej zachwyca wszystkich kibiców swoją grą. 

O meczu z Górnikiem

– Cieszę się, że zagrałem w tym meczu od początku i wygraliśmy 2:0. Było wcześniej trochę zapytań o naszą formę i o nasze niepowodzenia na wyjazdach. Ważne, że dzisiaj zwyciężyliśmy i nasza forma oraz nastawienie idą w górę. […] Byliśmy przygotowani na grę środkiem, ale też na grę bokami. Widzieliśmy jak był ustawiony Górnik w meczu i wykorzystywaliśmy to.

O meczach wyjazdowych

– Rzeczywiście, na wyjazdach nie gram. To, kto gra zależy oczywiście od trenera i jego decyzji. Z drugiej strony, jest to zależne ode mnie i od mojej formy, którą pokazuję na treningach. Na razie nie gram, ale mam nadzieję, że w przyszłości się to zmieni.

O pozycji na boisku

– To, na której pozycji będę grał jest również decyzją trenera. Gdzie będę grał, tam będę starał się dać z siebie wszystko.

– Ze wszystkimi z drużyny dobrze mi się gra. Nie ma co wymieniać z imienia i nazwiska, bo na tym to polega, aby z każdym złapać wspólny język i żeby ta gra wyglądała dobrze.

O indywidualnych osiągnięciach

– Cieszę się, bo zagrałem już ponad dwadzieścia meczów w Ekstraklasie. Asysty, bramki na pewno podbudowują. Były dobre momenty, ale brakowało mi tych liczb i cieszę się, że one rosną i mam nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi