#WRACAMY #WEAREBACK

Kobieca drużyna Lechii Gdańsk podsumowała rundę jesienną rozgrywek

Kobieca drużyna Lechii Gdańsk po pierwszej rundzie rozgrywek zajmuje trzecie miejsce w III-ligowej tabeli (na 12 zespołów). Rozgrywki obejmują drużyny z czterech województw: Pomorskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Zachodnio-Pomorskiego i Wielkopolskiego. Podopieczne trenerów Roberta Bandrowskiego i Marcina Kośnika w 11 meczach ligowych, siedem razy wygrały, po dwa razy remisując i przegrywając. Nasza drużyna zaprezentowała ofensywny styl gry, notując stosunek bramek 36-16. Dodatkowo należy podkreślić, że naszym dziewczynom w drugim kolejnym sezonie udało się zakwalifikować do finału Wojewódzkiego Pucharu Polski.

To była udana jesień, o czym świadczy tabela – od lidera naszą drużynę dzielą jedynie dwa punkty. Tak dobre granie wypadało podsumować, dlatego kobiecy zespół Lechii Gdańsk spotkał się ze sztabem na bursztynowej Polsat Plus Arenie, by porozmawiać o rundzie jesiennej i wyzwaniach oraz celach jakie czekają Biało-Zieloną ekipę na wiosnę.

Dziękujemy za jesień i życzymy powodzenia na wiosnę, a z trenerem Bandrowskim jesteśmy umówieni na bardziej szczegółowe podsumowanie rundy.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi