#WRACAMY #WEAREBACK

Komunikat dotyczący organizacji meczu z Wisłą Płock

W najbliższy czwartek, 8 lutego odbędzie się posiedzenie Komisji Dyscyplinarnej Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie odwołania wniesionego przez nasz Klub w związku z ograniczeniem dostępności części stadionu podczas meczu z Wisłą Płock zaplanowanego na 17 lutego o godz. 20:00.

W wyniku kary orzeczonej przez PZPN wyłączeniem zostaną objęte w całości sektory trybun: zielonej, niebieskiej, żółtej oraz części trybuny czerwonej. Jedynymi dostępnymi sektorami podczas tego meczu będą sektory A, B, C, D, E, F znajdujące się w strefie Prestige zlokalizowanej w dolnej części trybuny czerwonej.

W przypadku podtrzymania kary, chcielibyśmy zapewnić kibiców o specjalnych środkach podjętych w celu wynagrodzenia za ewentualne niedogodności. W związku z powyższym, posiadacze karnetów otrzymają możliwość pobrania bezpłatnych biletów na nadchodzący mecz z Wisłą Płock, które uprawnią ich do wejścia na sektory A, B, C, D, E, F poprzez tzw. strefę Prestige.

Ze względu na ograniczoną pojemność sektorów A, B, C, D, E, F dystrybucja bezpłatnych biletów odbywać się będzie w dwóch etapach:

  1. Kibice z trybun żółtej, czerwonej oraz sektorów Z i Y (trybuna zielona):

Osoby posiadające karnety całosezonowe oraz na rundę wiosenną sezonu 2023/2024 na wspomnianych trybunach i sektorach będą mogły pobrać darmowe bilety od 9 lutego, od godz. 16:00.

  1. Kibice z trybuny zielonej (sektory U, V, W, X):

Osoby posiadające karnety na cały sezon 2023/2024 oraz na rundę wiosenną sezonu 2023/2024 na sektorach U, V, W i X będą mieli możliwość pobrania darmowego biletu od 12 lutego, od godz. 16:00.

W sytuacji, gdy bezpłatne bilety dla karnetowiczów nie zostaną wyczerpane, pozostałe wejściówki trafią do otwartej sprzedaży w cenie 45 zł 13 lutego o godz. 16:00.

Dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich udostępnione zostaną miejsca na platformie na trybunie żółtej. Przy każdym miejscu na wózek wyznaczone będzie 1 miejsce dla opiekuna. Osoby na wózkach mogą dostać się na swoje miejsca wyznaczonymi windami.

Chcemy także poinformować, że dziś zakończona została dotychczasowa sprzedaż karnetów na rundę wiosenną sezonu 2023/2024 obejmującą osiem meczów domowych Lechii Gdańsk.

Nowa formuła sprzedaży abonamentów biletowych na zbliżającą się rundę obejmie siedem spotkań, a jej cena zostanie obniżona. O szczegółach poinformujemy w osobnym komunikacie. Przypominamy, że oprócz tradycyjnych benefitów przysługującym karnetowiczom, zakup karnetu na rundę wiosenną uprawnia do pierwszeństwa w zakupie biletu na potencjalny mecz barażowy o awans do Ekstraklasy.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi