#WRACAMY #WEAREBACK

Komunikat Klubu dotyczący meczu z GKS-em Katowice

Drodzy Kibice!

Informujemy, że w najbliższą środę (20 września) w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej, o godzinie 14:00 dojdzie do obrad Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN. Podejmie ona decyzję w sprawie naszej apelacji dotyczącej częściowo zamkniętego stadionu Polsat Plus Arena Gdańsk na mecz Lechia Gdańsk vs. GKS Katowice (22 września). Przypominamy, że „decyzją Komisji Dyscyplinarnej PZPN z dnia 31 sierpnia 2023 r. Klub Lechia Gdańsk S.A. został ukarany karą dyscyplinarną skutkującą zakazem rozgrywania jednego meczu z udziałem publiczności na części stadionu poprzez wyłączenie w całości „trybuny zielonej”, w całości „trybuny niebieskiej” (w tym w całości „sektora gości”), w całości „trybuny żółtej” oraz części „trybuny czerwonej” tj. zamknięcie sektorów 1,2,3,4,27,28, Z, G – tj. z pozostawieniem sektorów A, B, C, D, E, F do dyspozycji Klubu.”

Jednocześnie pragniemy Państwa poinformować, że bezpośrednio po ogłoszeniu ww. postanowienia wystartuje sprzedaż biletów na to spotkanie. Warto zwrócić uwagę, że przez wzgląd na te okoliczności, czas na zakup wejściówek będzie mocno ograniczony. Dlatego, aby uporządkować proces dystrybucji, przygotowaliśmy dla Państwa dwa scenariusze.

Scenariusz 1. Decyzja podtrzymana – stadion częściowo zamknięty

Udostępnimy dla Państwa całą Strefę Prestige (sektory A, B, C, D, E, F). Do sprzedaży trafi maksymalna pula 1300 biletów w ujednoliconej cenie – 99 złotych (oferta nie obejmuje cateringu). W ciągu pierwszych 24 godzin, zakupu będą mogli dokonać tylko posiadacze karnetów, którzy dodatkowo otrzymają 20% zniżki. Posiadacze abonamentów Silver skorzystają ze strefy na dotychczasowych zasadach.

Dla osób niepełnosprawnych w stopniu znacznym, które poruszają się na wózkach inwalidzkich, zostanie udostępniona platforma na trybunie żółtej.

Scenariusz 2. Apelacja uwzględniona

Sprzedaż biletów zostanie uruchomiona w normalnym trybie. Ceny wejściówek – zgodne z cennikiem domowych meczów na sezon 2023/2024. W tym przypadku rezygnujemy z opłaty dodatkowej (10 złotych) za bilet kupiony na mniej niż 48 godzin przed meczem.

Proszę wyczekiwać kolejnych informacji w tej sprawie!

Pozdrawiamy,

Lechia Gdańsk

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi