#WRACAMY #WEAREBACK

Komunikat ws. biletów na mecz Lechia Gdańsk vs. GKS Katowice

Drodzy Kibice,

z przykrością informujemy, że mimo wszystkich podejmowanych przez nas starań, podczas dzisiejszego posiedzenia w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej, Najwyższa Komisja Odwoławcza odrzuciła apelację Klubu ws. częściowo zamkniętego stadionu na mecz Lechia Gdańsk vs. GKS Katowice (22 września). 

Zgodnie z decyzją Związku podajemy, co następuje:

Udostępniamy dla Państwa całą Strefę Prestige (sektory A, B, C, D, E, F)Do sprzedaży trafia maksymalna pula 1300 biletów w ujednoliconej cenie – 99 złotych (oferta nie obejmuje cateringu). W ciągu pierwszych 24 godzin, zakupu będą mogli dokonać tylko posiadacze karnetów, którzy dodatkowo otrzymują 20% zniżki. Kwota zostanie zatem automatycznie zredukowana do 79 złotych, a następnie odejmiemy od niej wartość jednej wejściówki zakupionej przez kibica wcześniej w ramach karnetu – w zależności od sektora (trybuna żółta i czerwona – 35 złotych / trybuna zielona – 25 złotych).

Aby uzyskać tę zniżkę należy wykonać następujące kroki:

Wejdź na stronę bilety.lechia.pl –> zaloguj się na swoje konto –> wybierz aktywny karnet –> przejdź do meczu z GKS Katowice –> wybierz opcję: zmień miejsce –> na planie stadionu wybierz wolne miejsce z udostępnionych sektorów (sektory A-F) –> przejdź dalej, aby zmienić miejsce i zrealizować dopłatę za bilet on-line.

System sprzedaży biletów będzie dostępny dziś od godziny 18:00.

Sprzedaż odbywa się tylko on-line. Kasy biletowe będą zamknięte.

Dla przykładu:

Kibic posiadający karnet normalny na trybunę żółtą zapłaci za bilet na Strefie Prestige 44 zł = 99 zł (cena biletu na Strefę Prestige) – 20 zł (zniżka dla karnetowiczów) – 35 zł (wartość biletu zakupionego w ramach karnetu)

Posiadacze abonamentów Silver skorzystają ze strefy na dotychczasowych zasadach.

Dla osób niepełnosprawnych w stopniu znacznym, które poruszają się na wózkach inwalidzkich, zostanie udostępniona platforma na trybunie żółtej.

Nasza drużyna zrobi wszystko, aby wygrać ten ważny mecz, mimo przymusowej nieobecności wielu naszych niesamowitych fanów na trybunach!

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi