#WRACAMY #WEAREBACK

Konferencja po meczu: Raków – Lechia

Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej po spotkaniu ostatniej kolejki sezonu Ekstraklasy, w którym Lechia uległa na wyjeździe Rakowowi 0:3.

– Gratulacje dla Rakowa zarówno za zdobycie Pucharu jak i wicemistrzostwa Polski. Chcę także podziękować naszym kibicom za wsparcie nie tylko dzisiaj, ale w całym sezonie – powiedział na konferencji Tomasz Kaczmarek.

– Przebieg dzisiejszego spotkania był bardzo jednostronny. Było widać na jakim poziomie fizycznym oraz taktycznym jest Raków i dlaczego mają dwanaście punktów więcej. Dzisiejszy mecz pokazał, że w tym sezonie osiągnęliśmy maksimum naszych umiejętności, a różnica między nami a strefą medalową jest ogromna. Zrobiliśmy w tym sezonie bardzo duży postęp. Przykładowo zeszliśmy z 17 do 12 punktów różnicy punktowej do Rakowa. Jednak byliśmy dziś zdecydowanie słabszą drużyną i czeka nas dużo pracy, gdyż wiele od siebie oczekujemy – kontynuował trener Lechii.

– Jeżeli chcemy walczyć o coś więcej to musimy się poprawić. Mimo wszystko dziękuję moim zawodnikom za ten sezon i pracę jaką włożyli, aby zagrać w europejskich pucharach – zakończył szkoleniowiec.

 

 

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi