#WRACAMY #WEAREBACK

Konferencja prasowa po meczu Lechia Gdańsk – Wisła Płock

Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami trenerów oraz zawodników po spotkaniu 2. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Lechią Gdańsk a Wisłą Płock. Biało-Zielonych reprezentowali na niej Piotr Stokowiec oraz Łukasz Zwoliński.

Maciej Bartoszek (trener Wisły Płock)
– Spotkanie mogło się podobać kibicom, mimo niewielu bramek. Oba zespoły grały o pełną pulę. Po raz kolejny, jak w meczu z Legią, staraliśmy się prowadzić grę, ale brakowało konkretów z przodu, mimo tego, że graliśmy z dwójką napastników. Mieliśmy swoje sytuacje po stałych fragmentach gry. Nieuznana bramka nas rozkojarzyła. Zdecydowała kuriozalna bramka, po rykoszecie. Próbowaliśmy zmian personalnych i ustawienia. Kolejny mecz przegrywamy 0:1. Staramy się grać ofensywnie.

Jakub Rzeźniczak (kapitan Wisły Płock)
– To był niezły mecz w naszym wykonaniu. Pomimo zmiany ustawienia, fajnie wychodziliśmy spod pressingu, byliśmy nieźle zorganizowani w obronie. W pierwszym meczu Legia oddała trzy celne strzały, Lechia cztery, a straciliśmy dwie bramki. Nie ma jednak dramatu, bo dwukrotnie graliśmy na wyjeździe z dobrymi rywalami. Teraz w końcu zagramy u siebie.

Piotr Stokowiec (trener Lechii Gdańsk)
– Wynik cieszy i sprawia, że jesteśmy w czołówce ekstraklasy. Wynik tej kolejki pokazują, że liga jest bardzo wyrównana. Wisła postawiła nam trudne warunki. Byli dobrze zorganizowani. Mogliśmy prowadzić już w pierwszej połowie. Uważam, że potrafimy grać lepiej, musimy szybciej operować piłką. Nad tym popracujemy. W końcówce mieliśmy jednego zdrowego stopera.

Łukasz Zwoliński (piłkarz Lechii Gdańsk)
– Nie popełniają błędów ci, którzy nie próbują. Mogę przeprosić Maćka za zmarnowaną okazję. Najważniejsze jest jednak zwycięstwo, a nie moje bramki. Jestem przeambitny i zależy mi, żeby Lechia grała jak najlepiej.

Pełne wypowiedzi poniżej 

 

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi