#WRACAMY #WEAREBACK

Konferencja prasowa po meczu z Lechem Poznań

W pomeczowej konferencji prasowej udział wzięli szkoleniowcy Lechii Gdańsk oraz Lecha Poznań – Piotr Stokowiec i Dariusz Żuraw. Zapraszamy do lektury wypowiedzi obu trenerów.

Piotr Stokowiec, trener Lechii Gdańsk:

 

– Na pewno szkoda wyniku, bo z przebiegu gry remis byłby najbardziej sprawiedliwym wynikiem. Zadecydował detal, że przegraliśmy. Szkoda mi zawodników, bo mocno się napracowali. Pierwsza połowa była słabsza w naszym wykonaniu, zdecydowanie lepiej zagraliśmy za to w drugiej, kiedy oddaliśmy więcej strzałów na bramkę, i przede wszystkim więcej strzałów celnych. Przegrywając dwa mecze dodatkowo w takich okolicznościach trzeba determinacji, żeby się podnieść i walczyć dalej. Tym bardziej, że prezentujemy momenty dobrej, solidnej gry a Lech nie był dziś łatwym przeciwnikiem. Na pewno nie pozwolę zawodnikom, żeby spuścili głowy, bo stać nas na to, żeby wygrywać z takimi zespołami jak Lech czy Legia i z takim nastawieniem patrzymy na kolejny mecz, który rozegramy w Warszawie. Dzisiejsza porażka boli tym bardziej, bo pechowa, ale musimy to przełknąć i skupić się na trzech meczach, które pozostały nam w tej części sezonu. Na pewno nie możemy zwiesić głów i przeciwstawić się losowi, bo ostatnio na pewno na nie oszczędzał.

 

 

Dariusz Żuraw, trener Lecha Poznań:

 

-Gratuluję postawy zespołowi, bo trzech gongach, które dostaliśmy w trzech ostatnich meczach, mój zespół pokazał dziś charakter. Może nie było to wybitne spotkanie, ale udało się zdobyć 3 bardzo ważne dla nas punkty. Mam nadzieję, że będzie to dla nas początek dobrej serii, którą zakończymy ostatnim meczem z Wisłą Kraków.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi