#WRACAMY #WEAREBACK

Konferencja prasowa po meczu z Wisłą Płock

W pomeczowej konferencji prasowej udział wzięli trenerzy obu drużyn – Piotr Stokowiec oraz Radosław Sobolewski. Zapraszamy do lektury wypowiedzi obu szkoleniowców.

Piotr Stokowiec, trener Lechii Gdańsk:

 

 Jak po ostatnich meczach mówiłem, że jestem zły, to dziś jestem wściekły. Na pewno nie ma mojej zgody na to, żebyśmy grali tak jak w pierwszej połowie. W przerwie porozmawialiśmy w szatni, skorygowaliśmy ustawienie i wyglądało to lepiej, ale nie wykorzystaliśmy stuprocentowej sytuacji, jaką miał Conrado. Później poszła kontra, przypadkowy rzut wolny i gol. Generalnie jeszcze raz powtórzę, że Lechia nie może tak grać i nie będzie tak grać. Nie wyobrażam sobie tego, żeby było tak dalej i mówię to z pełną odpowiedzialnością.

 

Co skłoniło Pana do wystawienia Egzona Kryeziu, jakie miał zadania w tym meczu i czy je wypełnił? Tomasz Osowski (Gazeta Wyborcza Trójmiasto).

 

– Nie chcę oceniać indywidualnie, ale na pewno nie można zrzucać całej winy na niego. To jest zawodnik, który jest dłuższy czas u nas, a to był nasz jedyny defensywny pomocnik, który mógł zagrać na tej pozycji, a też musimy weryfikować zawodników nawet pod kątem przyszłości. Nie możemy sprawdzać zawodników w grach kontrolnych, a Egzon wystąpił, bo jest młodym rozwojowym zawodnikiem.  Zagrał na tyle, na ile umiał, a nie jest łatwo grać mecz po długiej przerwie.

 

Radosław Sobolewski, trener Wisły Płock:

 

– Gratuluję moim piłkarzom postawy. Bardzo zależało nam na tym zwycięstwie, dawno tego nie czuliśmy, a w ostatnich tygodniach mocno pracowaliśmy, żeby wygrać spotkanie ligowe. To jest chyba najlepszy prezent na urodziny i dziękuje bardzo chłopakom.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi