#WRACAMY #WEAREBACK

Konferencja prasowa po spotkaniu Lechia – Bruk-Bet Termalica

Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej po spotkaniu Lechii z Bruk-Bet Termalicą. Co po starciu 28. kolejki mieli do powiedzenia szkoleniowcy ekstraklasowych zespołów? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

– Uważam, że początek spotkania zagraliśmy bardzo dobrze. Pełna dominacja i naprawdę trudno uwierzyć, że w pierwszych 30 minutach nie umiemy takiego meczu zamknąć. Gdyby to się udało i strzelilibyśmy 2 lub 3 bramki, to zatankowalibyśmy bardzo dużo pewności siebie. Niestety tego nie zrobiliśmy, a od 30 minuty przeciwnik zaczął grać bardzo wysoko i na pełnym ryzyku – powiedział po meczu Tomasz Kaczmarek.

– Były momenty, kiedy daliśmy rywalom za dużo przestrzeni. W momencie gdy zmieniliśmy ustawienie na 4-2-3-1 to gra się uspokoiła i znowu wróciliśmy do kontrolowania wydarzeń. 4-6 szanse rozegraliśmy dobrze i właśnie je powinniśmy wykończyć. Sytuacja Łukasza Zwolińskiego czy Ilkaya Durmusa to powinny być bramki – kontynuował szkoleniowiec.

– Bardzo zależy nam na tym, aby przez 90 minut dobrze grać. Jest to jednak faza sezonu, w której liczy się wynik, który zrobiliśmy. Są one ważne do realizacji naszych celów – zakończył trener Biało-Zielonych

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi