#WRACAMY #WEAREBACK

Konferencja prasowa po spotkaniu Lechia – Jagiellonia

Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej po spotkaniu 18. kolejki PKO BP Ekstraklasy, Lechia Gdańsk Jagiellonia Białystok.

Ireneusz Mamrot, Trener Jagielloni Białystok

Dzisiaj przede wszystkim w moim zespole zafunkcjonowały dwie rzeczy. Pierwsza, to organizacja gry w defensywie. Były mecze, w których tego brakowało, a dzisiaj wyglądaliśmy bardzo dobrze. Druga rzecz, to determinacja ona naprawdę była na wysokim poziomie. To doprowadziło do tego, że zdobyliśmy trzy punkty. Oczywiście były trudne momenty, ale też mieliśmy swoją sytuację na 3:1. Wtedy mecz byłby spokojniejszy. […] Ta determinacja dotyczyła całej drużyny. Cieszę się, że wyglądaliśmy dzisiaj od 1. do 90. minuty jak zespół.

Tomasz Kaczmarek, Trener Lechii Gdańsk

Przegraliśmy 2:1. Rzeczywiście nie zagraliśmy dobrego meczu. Wyglądaliśmy dzisiaj po prostu jak przeciętny zespół. Wszystko co robiliśmy, robiliśmy wolno, bez ognia, bez determinacji, bez wiary i przekonania. Nie zmienia to faktu, że nie powinniśmy tego meczu przegrać. Bramki jakie straciliśmy w ostatnim czasie są tak proste. Nie powinniśmy ich wpuścić. Pierwsza bramka, to stały fragment, który musimy wybronić. Mieć kilka możliwości, by to po prostu dobrze załatwić. Druga bramka: jesteśmy 4 na 1 dwa razy i w ogóle nie reagujemy. Bardzo dużo znaków zapytania dlaczego w tej sytuacji się tak źle zachowujemy. […] Wykonaliśmy dziś mało naszego planu. To był naprawdę nieudany dzień.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi