#WRACAMY #WEAREBACK

Konferencja prasowa po spotkaniu Lechia – Lech

Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej po spotkaniu Lechii z Lechem Poznań. Przypomnijmy, że w meczu rozgrywanym w ramach 22. kolejki PKO BP Ekstraklasy, Biało-Zieloni pokonali Kolejorza 1:0 po bramce Filipa Koperskiego.

O meczu:

– Wygrana 1:0 bardzo cieszy. To kluczowe dla naszej mentalności. Powiem szczerze, że nie graliśmy dziś na swoim najwyższym poziomie. Mieliśmy za dużo szacunku, do tego Lech w pierwszej połowie bardzo dobrze operował piłką. Zostaliśmy zdominowani. Uważam, że w drugiej połowie byliśmy lepszą, odważniejszą drużyną. Może nie aż tak zdecydowaną w ostatniej strefie, czyli nie stworzyliśmy sobie zbyt dużo możliwości, ale wynik może nas zbudować. Tylko takie dni pozwalają wejść na następny poziom. Gratuluję zawodnikom wykonanej pracy i sukcesu jakim jest zwycięstwo.

O Filipie Koperskim:

– Filip Koperski zagrał dzisiaj drugi mecz. W pierwszej połowie było widać, że jest młody i niedoświadczony. Komunikacja między nim a Ceesay’em nie była na najlepszym poziomie, ale Filip ma serce i wolę, żeby w takie mecze się wgryźć.

O cierpieniu:

– Cierpienie jest ważne w sporcie. Nie ma sportowca, który go nie doświadczył. Takie zwycięstwa są po to, by wykonać krok dalej. Czasami trzeba w ten krok po prostu uwierzyć. Dziś chodziło nam o to, by sobie udowodnić, że stać nas na zwycięstwa z najlepszymi, na naszych warunkach. My w tym sezonie pokonaliśmy u siebie Legię, Raków i Lecha.

 

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi