#WRACAMY #WEAREBACK

Konferencja prasowa po spotkaniu Lechia – Śląsk

Zapraszamy do obejrzenia konferencji po spotkaniu 20. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Lechia Gdańsk pokonała Śląsk Wrocław 2:0.

O spotkaniu:

– Pierwsze mecze są bardzo wymagające. Nie mają niczego wspólnego z okresem przygotowawczym; są dużą niewiadomą. Tak naprawdę zawsze w tych meczach chodzi o to, żeby je przede wszystkim wygrać.

– Na początku meczu zabrakło płynności w grze przy piłce. Widać brak rytmu. Dlatego bardzo ważne okazały się stałe fragmenty. Te dwa gole po nich dodadzą nam wiary, że w taki sposób też możemy.

O Jakubie Kałuzińskim:

– Cieszę się, że Kubie Kałuzińskiemu udało się zagrać dobry mecz i strzelić gola. Musimy uważać jak oceniamy młodych zawodników. Kuba ma dopiero 19 lat. Jeżeli ktoś oczekuje od niego, że będzie błyszczeć w każdym meczu, to jest wobec niego niesprawiedliwy. Kuba został wrzucony do ekstraklasy w wieku 17 lat. Nie był gotowy, a dzisiaj jest duży krok dalej. Proszę mi wierzyć: z tą osobowością w wieku 20-22 lat będzie naprawdę dobrym zawodnikiem, ale musimy zapamiętać; młodzi potrzebują czasu. Ja nie wiem, jak Flavio Paixao grał w wieku 19 lat. Myślę, że nie grał w żadnej 1 lidze, nie strzelał bramek, nie grał na kluczowej pozycji. Nie wiem nawet, czy Ilkay Durmus był w zawodowej piłce w wieku 19 lat. Rozwój to praca i czas.

 

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi