06
mar
2022

Konferencja prasowa po spotkaniu Lechia – Wisła

Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej po spotkaniu 24. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w której Lechia zremisowała z Wisłą Kraków 1:1.

Na pewno remis 1:1 to za mało. Uważam, że pierwsza połowa nie była idealna, ale byłą poprawna. Graliśmy piłką, wiedzieliśmy jak kreować przewagi na bokach. Może ilość naszych szans nie była bardzo duża, ale jak sięgra z zespołem który gra o każdy punkt to nie jest to takie proste. Mieliśmy okazje do zdobycia drugiej bramki i powinniśmy przekręcić ten kurek.

Druga połowa z naszej strony była słaba. Szczerze mówiąc druga część pokazała co się z nami chwilowo dzieje. Było za mało odwagi i dużo niedokładności. Oczekuję od liderów lepszej gry. Nie możemy podchodzić do drugiej połowy tak, że chcemy przepchnąć ten wynik.

– To jest teraz ciekawy moment dla zespołu. W następnych tygodniach okaże się ile jest w nas przekonania, jakości i osobowości. W drugiej połowie było zdecydowanie za mało osobowości. Tak nie możemy grać, ponieważ niczego razem nie osiągniemy.