#WRACAMY #WEAREBACK

Konferencja prasowa po spotkaniu Lechia – Wisła

Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej po spotkaniu 24. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w której Lechia zremisowała z Wisłą Kraków 1:1.

Na pewno remis 1:1 to za mało. Uważam, że pierwsza połowa nie była idealna, ale byłą poprawna. Graliśmy piłką, wiedzieliśmy jak kreować przewagi na bokach. Może ilość naszych szans nie była bardzo duża, ale jak sięgra z zespołem który gra o każdy punkt to nie jest to takie proste. Mieliśmy okazje do zdobycia drugiej bramki i powinniśmy przekręcić ten kurek.

Druga połowa z naszej strony była słaba. Szczerze mówiąc druga część pokazała co się z nami chwilowo dzieje. Było za mało odwagi i dużo niedokładności. Oczekuję od liderów lepszej gry. Nie możemy podchodzić do drugiej połowy tak, że chcemy przepchnąć ten wynik.

– To jest teraz ciekawy moment dla zespołu. W następnych tygodniach okaże się ile jest w nas przekonania, jakości i osobowości. W drugiej połowie było zdecydowanie za mało osobowości. Tak nie możemy grać, ponieważ niczego razem nie osiągniemy.

 

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi