#WRACAMY #WEAREBACK

Konferencja prasowa po spotkaniu Lechii ze Stalą Mielec

Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej po spotkaniu 15. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Lechia Gdańsk na wyjeździe zremisowała ze Stalą Mielec 3:3.

 

O meczu ze Stalą:

– Aż trudno uwierzyć, że nie wygraliśmy tego meczu. Spotkania, w którym zagraliśmy bardzo dobrze, może poza pierwszymi 10 minutami, gdy nie mogliśmy znaleźć sposobu na długie piłki zagrywane na Fabiana Piaseckiego. Poza tym duża nasza dominacja, wszystko było pod kontrolą. Takie mecze musimy wygrywać jako zespół. Błędy indywidualne nie mogą nam się zdarzać.

O grze Marco Terrazzino:

– Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie, dopiero zaczęliśmy wspólnie pracować. Muszę podkreślić świetną robotę naszego sztabu motorycznego, Damian Korba bardzo dobrze przygotował Marco, który jest w formie, dobrze gdyby ją utrzymał.

O brakach kadrowych:

– Łącznie zagraliśmy w wyjściowym składzie bez sześciu zawodników, którzy grali w poprzednim meczu od pierwszej minuty. Duże słowa uznania dla ich zastępców. Tomasz Makowski zagrał bardzo dobre zawody. Będziemy robić wszystko, by zawodnicy dziś nieobecni z powodu kontuzji byli do naszej dyspozycji w przyszłym tygodniu i mogli zagrać w czterech meczach, które nam zostały w tym roku do rozegrania. Ta uwaga nie dotyczy Josepha Ceesaya, który dopiero wchodzi w trening.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi