#WRACAMY #WEAREBACK

Konferencja prasowa przed meczem: Cracovia – Lechia Gdańsk / 06.10.2022

Drużyna Lechii Gdańsk już w najbliższą sobotę (8 października) będzie podejmowana przez Cracovię, czyli piątą obecnie ekipę w tabeli PKO BP Ekstraklasy. Przed wyjazdem do Krakowa trener Marcin Kaczmarek oraz pomocnik Jarosław Kubicki spotkali się na konferencji prasowej, aby odpowiedzieć na pytania dziennikarzy przed zbliżającą się konfrontacją.

Przygotowywaliśmy się w taki sposób, powiedzmy: optymistyczny – mówił na wstępie szkoleniowiec Lechii, Marcin Kaczmarek. – Zdajemy sobie sprawę, że przegraliśmy mecz w Szczecinie, z czego nie możemy być absolutnie zadowoleni, natomiast staraliśmy się wyciągnąć wiele pozytywnych wniosków, sytuacji boiskowych, przeanalizowaliśmy wszystko to, co było niedobre i staraliśmy się wdrożyć w tej naszej pracy jak najwięcej informacji. Zobaczymy, jak to będzie wyglądało w bezpośrednim pojedynku z Cracovią.

Zarówno trener, jak i defensywny pomocnik Lechii, odnieśli się do gry defensywnej zespołu, która musi się poprawić, aby myśleć o punktach w kolejnych spotkaniach ligowych.

Rzeczywiście tracimy sporo bramek i mamy z tym problem – mówił Jarosław Kubicki. – I to w większości właśnie po tych indywidualnych błędach. Przyda nam się teraz taki mecz na “zero” z tyłu. Jeżeli gdzieś utrzymamy tę koncentrację przez cały mecz i nie stracimy bramki, to uważam, że rozpędzimy tę maszynę, przez co będziemy tracić zdecydowanie mniej goli.

Pełny zapis konferencji:

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi