#WRACAMY #WEAREBACK

Konferencja prasowa przed meczem Lechia Gdańsk – Lech Poznań / 30.08.2022 r.

Już w środę (31 sierpnia) o godzinie 20:30 piłkarze Lechii Gdańsk rozegrają zaległy mecz 6. serii PKO BP Ekstraklasy. Do Gdańska przyjedzie obrońca mistrzowskiego tytułu – Lech Poznań. Przed spotkaniem z mediami spotkali się trener drużyny Tomasz Kaczmarek oraz bramkarz Dušan Kuciak.

Mamy krótki tydzień, wróciliśmy w sobotę w nocy z Legnicy. Tak naprawdę mieliśmy teraz zaledwie trzy dni, żeby przeanalizować, zregenerować się i przygotować następny mecz. Następne spotkanie gramy tutaj z Lechem, dobrą drużyną, który też w tym sezonie miał swoje wyzwania, trudne momenty, ale trzeba powiedzieć, że w ostatnich dwóch meczach, zwłaszcza w tym poprzednim w lidze z Piastem, zaczęli wyglądać dobrze. Dlatego też oczekuję dużego sportowego wyzwania, ale jesteśmy jako zespół w stanie je wygrywać i tak też się do jutrzejszego meczu przygotowujemy – mówił na wstępie Tomasz Kaczmarek.

Mieliśmy odrobinę mniej czasu, dlatego szybka regeneracja w niedzielę. Teraz mieliśmy dwa dni, kiedy się przygotowywaliśmy specjalnie pod Lecha i jak te wszystkie założenie wypełnimy, to już okaże się jutro wieczorem – dopowiadał Dušan Kuciak.

Pełny zapis konferencji:

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi