30
sie
2022

Konferencja prasowa przed meczem Lechia Gdańsk – Lech Poznań / 30.08.2022 r.

Już w środę (31 sierpnia) o godzinie 20:30 piłkarze Lechii Gdańsk rozegrają zaległy mecz 6. serii PKO BP Ekstraklasy. Do Gdańska przyjedzie obrońca mistrzowskiego tytułu – Lech Poznań. Przed spotkaniem z mediami spotkali się trener drużyny Tomasz Kaczmarek oraz bramkarz Dušan Kuciak.

Mamy krótki tydzień, wróciliśmy w sobotę w nocy z Legnicy. Tak naprawdę mieliśmy teraz zaledwie trzy dni, żeby przeanalizować, zregenerować się i przygotować następny mecz. Następne spotkanie gramy tutaj z Lechem, dobrą drużyną, który też w tym sezonie miał swoje wyzwania, trudne momenty, ale trzeba powiedzieć, że w ostatnich dwóch meczach, zwłaszcza w tym poprzednim w lidze z Piastem, zaczęli wyglądać dobrze. Dlatego też oczekuję dużego sportowego wyzwania, ale jesteśmy jako zespół w stanie je wygrywać i tak też się do jutrzejszego meczu przygotowujemy – mówił na wstępie Tomasz Kaczmarek.

Mieliśmy odrobinę mniej czasu, dlatego szybka regeneracja w niedzielę. Teraz mieliśmy dwa dni, kiedy się przygotowywaliśmy specjalnie pod Lecha i jak te wszystkie założenie wypełnimy, to już okaże się jutro wieczorem – dopowiadał Dušan Kuciak.

Pełny zapis konferencji:

Sponsorzy
Partner główny
Sponsor Premium
Sponsorzy
Partner techniczny
Partner strategiczny
Partner
Partnerzy
Oficjalni dostawcy