#WRACAMY #WEAREBACK

Konferencja prasowa przed meczem: Lechia Gdańsk – Radomiak Radom | 23.02.2023

Na dwa dni przed meczem 22. kolejki pomiędzy Lechią Gdańsk oraz Radomiakiem Radom trener Marcin Kaczmarek oraz obrońca Jakub Bartkowski wzięli udział w konferencji prasowej. Pierwszy gwizdek spotkania o godzinie 20:00 w sobotę (25 lutego).

Mamy poczucie, że w tabeli jest bardzo ciasno, że jest dużo drużyn zainteresowanych i każdy mecz będzie szalenie istotny. Mecz z Radomiakiem nie załatwi sprawy, to znaczy, że nawet w przypadku zwycięstwa nie będziemy w dużo bardziej komfortowej sytuacji, ale w przypadku porażki będziemy za to w dużo gorszej. Każdy następny mecz jest bardzo ważny, ponieważ będzie on rzutował na kolejne przygotowania, na mikrocykl. Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja jest niezwykle trudna – mówił trener Biało-Zielonych.

Również obecny na konferencji Jakub Bartkowski mówił o randze najbliższego starcia, ale w sytuacji, w której znalazła się drużyna – każdy poprzedni mecz, jak i wszystkie kolejne – będą równie istotne.

Nie powiedziałbym, że to będzie kluczowy mecz. Oczywiście jest on bardzo ważny i każde potencjalne zwycięstwo będzie nas przybliżało do naszego celu. Podchodzimy do tego meczu tak, żeby te trzy punkty zdobyć, ale tak samo były dla nas istotne te 4 mecze, które za nami oraz te, które są następne – wyjaśniał prawy obrońca Lechii.

Zapraszamy do obejrzenia dzisiejszej konferencji:

 

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi