#WRACAMY #WEAREBACK

Konferencja prasowa przed meczem: Lechia Gdańsk – Raków Częstochowa / 13.10.2022

W sobotę (15 października) piłkarze Lechii Gdańsk podejmą przed własną publicznością lidera ligowej tabeli – Raków Częstochowa. Przed meczem w Sali Pucharowej Polsat Plus Areny trener Marcin Kaczmarek oraz obrońca zespołu Michał Nalepa spotkali się z mediami, ażeby omówić nadchodzące wydarzenie.

[Mecz z Cracovią] to pierwszy mecz mistrzowski, jaki miałem okazję prowadzić w Lechii – wygrany. Jeżeli miałby to być taki meczu, od którego zacznie się pochód w górę tabeli, to ja nie mam nic przeciwko temu. Wszyscy jesteśmy jednak świadomi tego, że jesteśmy dopiero na początku tej naszej drogi. Musimy każdego dnia bardzo mocno pracować, aby podnosić nasz poziom, żeby punktować. Narracja się nie zmienia. Przygotowujemy się od meczu do meczu. Przed nami teraz kolejne wyzwanie i staramy się jak najlepiej do niego przygotować – rozpoczął konferencję trener Kaczmarek.

Do defensywy zespołu wrócił w spotkaniu z Cracovią Michał Nalepa i z pewnością dołożył swoją cegiełkę do końcowego tryumfu. Doświadczony stoper miał w tym meczu za partnerów m.in. Joela Abu Hannę oraz po prawej stronie bloku obronnego Henrika Castegrena.

Jesteśmy wszyscy wspólnie już od dłuższego czasu. Tak samo zagrałem z Mario dużo meczów, dużo meczów dobrych. Tak samo Joel oraz Henrik teraz udowadniają w tych ostatnich meczach, że to są wartościowi piłkarze, na których też warto stawiać – mówił Michał Nalepa.

Pełny zapis konferencji prasowej przed meczem z Rakowem:

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi