13
paź
2022

Konferencja prasowa przed meczem: Lechia Gdańsk – Raków Częstochowa / 13.10.2022

W sobotę (15 października) piłkarze Lechii Gdańsk podejmą przed własną publicznością lidera ligowej tabeli – Raków Częstochowa. Przed meczem w Sali Pucharowej Polsat Plus Areny trener Marcin Kaczmarek oraz obrońca zespołu Michał Nalepa spotkali się z mediami, ażeby omówić nadchodzące wydarzenie.

[Mecz z Cracovią] to pierwszy mecz mistrzowski, jaki miałem okazję prowadzić w Lechii – wygrany. Jeżeli miałby to być taki meczu, od którego zacznie się pochód w górę tabeli, to ja nie mam nic przeciwko temu. Wszyscy jesteśmy jednak świadomi tego, że jesteśmy dopiero na początku tej naszej drogi. Musimy każdego dnia bardzo mocno pracować, aby podnosić nasz poziom, żeby punktować. Narracja się nie zmienia. Przygotowujemy się od meczu do meczu. Przed nami teraz kolejne wyzwanie i staramy się jak najlepiej do niego przygotować – rozpoczął konferencję trener Kaczmarek.

Do defensywy zespołu wrócił w spotkaniu z Cracovią Michał Nalepa i z pewnością dołożył swoją cegiełkę do końcowego tryumfu. Doświadczony stoper miał w tym meczu za partnerów m.in. Joela Abu Hannę oraz po prawej stronie bloku obronnego Henrika Castegrena.

Jesteśmy wszyscy wspólnie już od dłuższego czasu. Tak samo zagrałem z Mario dużo meczów, dużo meczów dobrych. Tak samo Joel oraz Henrik teraz udowadniają w tych ostatnich meczach, że to są wartościowi piłkarze, na których też warto stawiać – mówił Michał Nalepa.

Pełny zapis konferencji prasowej przed meczem z Rakowem:

Sponsorzy
Partner główny
Sponsor Premium
Sponsorzy
Partner techniczny
Partner strategiczny
Partner
Partnerzy
Oficjalni dostawcy