#WRACAMY #WEAREBACK

Konferencja prasowa przed meczem Lechia – Stal

Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej przed spotkaniem 32. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Lechia Gdańsk podejmie Stal Mielec. 

O poprzednim meczu

Tomasz Kaczmarek: Moja opinia o ostatnim meczu się nie zmienia. Nie zagraliśmy dobrego spotkania. Przez 90 minut byliśmy słabszym zespołem. Graliśmy za wolno, za mało pod presją. W pewnym momencie pozwoliłem drużynie zagrać bezpieczniej. Nie broniliśmy wystarczająco dobrze. Zagłębie miało zbyt wiele okazji. Przy niekorzystnym wyniku grali na dużym ryzyku. Powinniśmy to wykorzystać.

Jarosław Kubicki: Jako zawodnicy wiemy, że nie zagraliśmy dobrego spotkania. Jesteśmy źli na siebie, że nie wywieźliśmy z Lubina trzech punktów. Takie spotkania, nawet jeśli na boisku nie dominujemy, powinniśmy wygrywać. 

O finiszu rozgrywek

Tomasz Kaczmarek: Terminarz jest dla nas dobry, ponieważ potrzebujemy wymagających meczów. Gramy dwa spotkania u siebie i my o wszystkim decydujemy. Nie chodzi nam o to, aby trzy mecze przeżyć. Chcemy wygrać każdy mecz. W ofensywie i defensywie, z dużym zaangażowaniem i dużą porcją determinacji. Jeśli będziemy grali tak, jak w Lubinie, to Pucharów nie będzie w Gdańsku. Teraz wszystko w naszych rękach. Jestem przekonany, że mamy jakość oraz formę, aby to wszystko osiągnąć, a w niedzielę wygrać mecz.

Jarosław Kubicki: – Mnie osobiście bardzo boli, że kilka razy prowadziliśmy różnicą dwóch bramek, a nie potrafiliśmy dowieść wyniku lub zdobyć kolejnej bramki. Musimy skupić się przede wszystkim na pracy. Jeśli będziemy dobrze pracować na treningach, to na meczach wszystko będzie wyglądać dobrze.

Tomasz Kaczmarek o sytuacji kadrowej

– Sytuacja kadrowa jest dobra. Większość z nas jest gotowa, nikt nie pauzuje za żółte kartki. Są dwa lub trzy znaki zapytania, jednak jak zawsze wolę nie odpowiadać zbyt konkretnie. 

 

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi