28
kwi
2022

Konferencja przed meczem Zagłębie – Lechia

Zapraszamy do obejrzenia konferencji przed spotkaniem 31. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Lechia zmierzy się na wyjeździe z Zagłębiem Lubin. 

O wyjeździe dzień wcześniej:

– Przed nami ważny mecz. Chcemy być w 100% przygotowani na sobotę. Podróż nie jest krótka, a jutro rozpoczyna się majówka i mogą być korki. Doszliśmy do wniosku, że tak będzie najlepiej. W Legnicy mamy zapewnione dobre warunki do treningów, do tego dochodzą odprawy, więc nie możemy narzekać. 

O finiszu rozgrywek:

– Od momentu, jak powiedzieliśmy, że interesuje nas tylko kolejny mecz to wróciliśmy na dobre tory. Dla nas najważniejszy jest mecz w Lubinie. Na tę chwilę kalkulacja jest prosta – potrzebujemy 8 punktów, a zdobyć osiem oczek w czterech spotkaniach Ekstraklasy jest bardzo ciężko. Jesteśmy bliscy realizacji naszego celu, ale także bardzo daleko. Musimy zrobić wszystko, aby ta sytuacja w następny poniedziałek wyglądała jeszcze lepiej.

O sentymentach:

– Mnie osobiście to nie dotyka. Wielokrotnie mówiłem, że mam ogromny szacunek do trenera Stokowca i jego składu za to jakie wyniki tutaj osiągnęli i w jakim stanie zostawili zespół. Teraz liczy się tylko mecz Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk.

 

Sponsorzy
Partner główny
Sponsor Premium
Sponsorzy
Partner techniczny
Partner strategiczny
Partner
Partnerzy
Oficjalni dostawcy