#WRACAMY #WEAREBACK

Konferencja przed meczem Zagłębie – Lechia

Zapraszamy do obejrzenia konferencji przed spotkaniem 31. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Lechia zmierzy się na wyjeździe z Zagłębiem Lubin. 

O wyjeździe dzień wcześniej:

– Przed nami ważny mecz. Chcemy być w 100% przygotowani na sobotę. Podróż nie jest krótka, a jutro rozpoczyna się majówka i mogą być korki. Doszliśmy do wniosku, że tak będzie najlepiej. W Legnicy mamy zapewnione dobre warunki do treningów, do tego dochodzą odprawy, więc nie możemy narzekać. 

O finiszu rozgrywek:

– Od momentu, jak powiedzieliśmy, że interesuje nas tylko kolejny mecz to wróciliśmy na dobre tory. Dla nas najważniejszy jest mecz w Lubinie. Na tę chwilę kalkulacja jest prosta – potrzebujemy 8 punktów, a zdobyć osiem oczek w czterech spotkaniach Ekstraklasy jest bardzo ciężko. Jesteśmy bliscy realizacji naszego celu, ale także bardzo daleko. Musimy zrobić wszystko, aby ta sytuacja w następny poniedziałek wyglądała jeszcze lepiej.

O sentymentach:

– Mnie osobiście to nie dotyka. Wielokrotnie mówiłem, że mam ogromny szacunek do trenera Stokowca i jego składu za to jakie wyniki tutaj osiągnęli i w jakim stanie zostawili zespół. Teraz liczy się tylko mecz Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk.

 

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi