#WRACAMY #WEAREBACK

Konferencja prasowa przed meczem ze Stalą Mielec

Już w sobotę o godzinie 17.30 Lechia Gdańsk w wyjazdowym spotkaniu zmierzy się ze Stalą Mielec. Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej z udziałem trenera Biało-Zielonych, Tomasza Kaczmarka.

O meczu ze Stalą Mielec:

Stal Mielec to zespół bardzo dobrze taktycznie zorganizowany. W meczach z Legią i z Lechem grali defensywnie, we wcześniejszych meczach byli dobrze zorganizowani, stosowali dobry pressing. Pod względem względem formy zespół w bardzo dobrym momencie, z 3-4 zawodnikami wnoszącymi jakość w ofensywie. Mają dobrą mentalność co pokazuje ich zwycięstwo z Legią, grają w Warszawie z wiarą w zwycięstwo. Jesteśmy świadomi, że to będzie trudny mecz, ale mamy swoje ambicje i postaramy się ich dowieść. Będziemy mieli szansę wygrać, jeśli zagramy na naszym najwyższym poziomie przez 90 minut, nie przez 30, ani 60.

O sytuacji kadrowej:

Poza kadrą meczową znajdzie się Mario Maloca, który pauzuje za kartki. Joseph Ceesay robi kroki do przodu, miejmy nadzieje, że wróci przed końcem tego roku i zdąży nam pomóc w ostatnich pięciu meczach. Nie będzie go z nami w Mielcu.

O Egzonie Kryeziu:

Egzon nam bardzo pomógł, zmienił cały mecz z Zagłębiem Lubin. W tym spotkaniu udało mu się dobrze połączyć defensywę z ofensywą, sprawnie napędzał akcje. Gdy przyszedłem do Lechii, Egzon był w drugiej drużynie, wtedy zaczęliśmy z nim pracę, żeby go zbudować. Od razu zobaczyliśmy, że to chłopak, który ma dużą łatwość w operowaniu piłką, swobodą, technicznie na bardzo wysokim poziomie. To, że nie grał stało się głównie przez kontuzje i problemy zdrowotne. Wiadomo to jest młody zawodnik rocznik 2000, gdyby on był Polakiem grałby w prawie wszystkich klubach Ekstraklasy. Uważam, że to chłopak, który może być ważną częścią zespołu. Ma bardzo dobrą osobowość do pracy.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi