Konferencja prasowa przed spotkaniem Lechia – Lech

Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej przed spotkaniem 22. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Lechia podejmie Lecha Poznań.

O sytuacji kadrowej:

– Nie jestem w stanie jeszcze odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ nadal czekamy na opisy różnych badań. Nadal nie mam informacji czy wszyscy zawodnicy będą do dyspozycji. Są jeszcze 2/3 znaki zapytania, ciągle czekamy na informacje. Do meczu mamy jeszcze trzy dni, więc mam nadzieję, że jak najszybciej wszystko będzie wiadome.

O grze zespołu:

– Oglądałem pierwszy mecz w poznaniu bardzo uważnie. Było to pół roku temu, a od tego czasu wiele się zmieniło. Chcemy grać na naszych warunkach, taki jest cel. Wtedy staniemy się dobrym zespołem. Wiem, że wszyscy patrzą na nas pod kontem wyniku, ale dla mnie jedyną drogą aby się rozwinąć i wejść na wyższy poziom jest kontynuacja pracy.

O słabszych momentach:

– Na każdej drodze są trudniejsze momenty. Sztuka polega na tym, że jeśli chcemy zostać dobrym zespołem, który będzie stabilny, musimy kontynuować swoją pracę. Jurgen Klopp w momencie jak został trenerem Liverpoolu, mistrzostwo zdobył po czterech latach. Cztery lata rozwoju. 

 

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi