Konferencja prasowa przed spotkaniem z Cracovią

Już w piątkowy wieczór Biało-Zieloni na wyjeździe zmierzą się z Cracovią. Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej przed najbliższym spotkaniem. Dziś wyjątkowo w konferencji uczestniczył II trener Lechii, Maciej Kalkowski.

O sytuacji kadrowej:

– Na dzień dzisiejszy trenujemy całą kadrą. Wszyscy są zdrowi i wszyscy są brani pod uwagę. Rywalizacja jest ostra. Największym problemem jest wybranie meczowej dwudziestki, ale jest to miły problem.

O Christianie Clemensie:

– Christian trenuje z nami na 100%. Przyjechał do nas po obozie. Jest w stałym treningu. Dzień, w którym będzie mógł nam pomóc się zbliża. Poznaje naszą taktykę i wymagania. W tym meczu jeszcze nie, bo był z nami dwa dni. Będziemy się mocno zastanawiać czy od początku czy z ławki będzie mógł nam pomóc w piątkowym meczu.

O ostatnim meczu Pasów:

– Cracovia jest dobrze przygotowana fizycznie. Jest to zespół bardzo fizyczny. Kiedy tam pracowałem śmialiśmy się, że jest to najwyższy zespół w Europie. Jesteśmy przygotowani na ich groźne stałe fragmenty gry.  Mecz z Lechem pokazał, że mają kilku świetnych zmienników na ławce. Wiemy, że nie będzie grał Hanca więc za niego będzie zmiana. Wygrali z Legią, wygrali z Rakowem zremisowali z Lechem. Jest to mocny zespół, ale my do piątkowego meczu będziemy przygotowani.

 

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER PREMIUM

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MOTORYZACYJNY

PARTNER MEDYCZNY

OFICJALNY DOSTAWCA MURAWY HYBRYDOWEJ

PARTNER KLUBU

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi