#WRACAMY #WEAREBACK

Konferencja prasowa przed spotkaniem z Piastem

Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej przed spotkaniem 25. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Lechia Gdańsk zmierzy się z Piastem Gliwice.

Refleksja po poprzednim meczu

Nie jest to tajemnicą, że po meczu z Wisłą Kraków byłem zły. Myślę, że zawodnicy też byli bardzo źli. Sprawa jest dosyć prosta. Jeżeli chcemy w tym sezonie osiągnąć coś dużego, to musimy takie mecze wygrywać. Jestem przekonany, że jesteśmy w stanie to osiągnąć i zrobimy wszystko, żeby do tego dojść. Musimy w trudniejszych momentach grać lepiej. Rozmawialiśmy z zawodnikami, drużyna ma tego pełną świadomość. W trudnych sytuacjach musimy zrobić krok do przodu jako zespół.

O oczekiwaniach

Ja od zespołu bardzo dużo oczekuję. Oczekuję od wielu zawodników, a szczególnie od tych kluczowych, doświadczonych, żeby w trudnych momentach wziąć na siebie więcej odpowiedzialności i wprowadzić ten zespół na wyższy poziom.

O przeciwniku

Myślę, że Piast jest najbardziej solidnym zespołem ekstraklasowym. W ostatnich pięciu kolejkach zdobyli osiem punktów. Przegrali tylko pierwszy mecz u siebie z Pogonią. My w tych pięciu kolejkach zdobyliśmy siedem, czyli porównywalnie. Piast jest bardzo dobrze zorganizowany w defensywie. Tracą niewiele bramek. Trudno jest kreować sytuacje bramkowe przeciwko nim.

 

 

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi