16
gru
2021

Konferencja przed spotkaniem Wisła – Lechia

O przygotowaniach do rundy wiosennej

Jeśli chodzi o kwestie organizacyjną, to po jutrzejszym spotkaniu w Płocku zawodnicy rozjeżdżają się na urlopy. Do treningów w Gdańsku wracamy 6 stycznia, a 10 stycznia wylatujemy na obóz do Turcji i tam mamy zamiar dobrze pracować. Chcemy rozegrać kilka sparingów. Powrót zaplanowany jest na 24 stycznia i mam nadzieję, że w tej kwestii nic już się nie zmieni.

O ruchach Lechii na rynku transferowym

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z zespołem. Uważam, że idziemy w dobrym kierunku. Nasza kadra jest szeroka, może jest jedna pozycja na której nieraz musieliśmy szukać rozwiązania, ale ogólnie ruchów transferowych zaplanowanych jest mało, poza tym, że kadra jest za duża. Biorąc pod uwagę, że wiosną zostanie nam 15 spotkań. Dla mnie najważniejsze jest, aby każdy zawodnik, który rano przychodzi do pracy miał realną szansę zagrać.

O meczu z Wisłą Płock

Myślę, że są dobrzy na swoim stadionie, ponieważ drużyny, które do nich jadą, podchodzą do tego ze zbyt dużym respektem. Wiadomo że są zespoły, które preferują grę u siebie i Wisła jest tego idealnym przykładem. Na pewno są w dobrym momencie, ale naszą myślą wyjściową nie jest to, czy są dobrzy, czy nie. My jedziemy do Płocka z dużą wiarą w siebie, aby zagrać dobry mecz na naszych warunkach i zakończyć rok zwycięstwem.

 

Sponsorzy
Partner główny
Sponsor Premium
Sponsorzy
Partner techniczny
Partner strategiczny
Partner
Partnerzy
Oficjalni dostawcy