#WRACAMY #WEAREBACK

Kubicki i Kopacz przed meczem z Zagłębiem

Piątkowy mecz będzie dla Jarosława Kubickiego oraz Bartosza Kopacza okazją do odwiedzin swojego poprzedniego klubu – Zagłębia Lubin. To właśnie w tym zespole występowali oni zanim trafili nad morze.

Bartosz Kopacz dołączył do naszego zespołu przed sezonem 2020/2021. Mimo krótkiego stażu w Lechii obrońca stał się ważnym zawodnikiem w rotacji Piotra Stokowca. Jak na razie wystąpił on we wszystkich ligowych spotkaniach Biało-Zielonych. W rozmowie z Jakubem Treciem z “Przeglądu Sportowego” Kopacz opowiada między innymi o czasie  spędzonym w Lubinie oraz o swoich dotychczasowych odczuciach związanych z pobytem w Gdańsku.

– Takie mecze zawsze niosą dodatkowe emocje. Podobnie było, gdy z Zagłębiem przyjeżdżałem do Zabrza. Spędziłem w Lubinie fajny okres, mam stamtąd same dobre wspomnienia – powiedział “Kopi”.

 

Całą rozmowę znajdziecie klikając w ten LINK.

 

Dłuższy staż w zespole Lechii Gdańsk ma inny były zawodnik Zagłębia, Jarosław Kubicki. Od momentu przyjścia do Gdańska (lipiec, 2018) “Kebsi” jest podstawowym zawodnikiem naszego zespołu, czego dowodem jest przedłużenie umowy z piłkarzem do czerwca 2023. O swoim pseudonimie, pobycie w Gdańsku oraz wielu innych tematach Kubicki opowiedział w rozmowie z Maciejem Słomińskim z portalu Interia.pl.

 

– Mistrzostwo kusi, ale nie bierze się z niczego. Trzeba zapracować kolejnymi meczami i dobrą równą formą – odpowiedział Kubicki.

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDYCZNY

PARTNER KLUBU

LECHIA GDAŃSK

LECHIA GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
Ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
NIP: 957-10-15-123
tel. +48 58 76 88 401
fax +48 58 76 88 403
biuro@lechia.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami, nowościami i promocjami od Lechii Gdańsk!

Stworzone dla Lechii Gdańsk z dumą i pasją ♥ przez Nakatomi